Marcin Najman

i

Autor: AKPA Marcin Najman

Takiego rywala Marcin Najman jeszcze nie miał! Padniecie, po zobaczeniu tego wideo

2022-06-12 13:52

Marcin Najman zasłynął z udziału w walkach freakowych federacji. Wielokrotnie zapowiadał koniec swojej kariery, ale co chwile na horyzoncie pojawia się kolejna propozycja walki dla byłego pięściarza. W ostatnim czasie ogłosił, że opuszcza federację MMA-VIP, której był twarzą od początku 2021 roku. Najman w mediach społecznościowych opublikował kilka nagrań z targów bokserskich, podczas pozowania do zdjęć z fanami został niespodziewanie zaatakowany.

Marcin Najman to bardzo rozpoznawalna postać, wszystko przez swoje kontrowersyjne wypowiedzi na różne tematy. Były pięściarz również zyskał fanów, dzięki występom na galach freak-fightowych. Nawet przez pewien czas był twarzą MMA-VIP, jednak w ostatnio ogłosił rozstanie z federacją. Najman przyznał, że będzie chciał się skupić na m.in. pisaniu książki czy pracach przy projektach muzycznych. Warto przypomnieć, że w styczniu spotkał się z ogromną krytyką, po tym jak ogłosił szefa MMA-VIP. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że tą osobą był były szef mafii pruszkowskiej - "Słowik". Przez protest mieszkańców Wielunia, wydarzenie nie odbyło się w tym miejscu, gdzie planowano.

Joanna Jędrzejczyk zakończyła karierę. Legendy MMA żegnają wybitną mistrzynię UFC, piękne wpisy

Sonda
Czy żałujesz, że Joanna Jędrzejczyk skończyła karierę?

Najman w mediach społecznościowych udostępnił nagrania z targów bokserskich. Nie brakowało osób, które chciały uwiecznić spotkanie z byłym pięściarzem. Podczas pozowania do "El Testosterona" podeszła niespodziewania postać, która "próbowała" krótko poboksować się z zawodnikiem mma. Przeciwnikiem Najmana okazała się... maskotka Orła, która była obecna na evencie. Były pięściarz wszedł w krótką wymianę ciosów, oczywiście wszystko było w formie żartu.

Grbić sprawdził w kadrze siedmiu nowych siatkarzy. „Rączka trochę drżała” [WIDEO]

Polacy pokazali JAJA! Komentarz po meczu Holandia-Polska | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze