Michał Boxdel Baron - Paweł Jóźwiak, FAME FRIDAY ARENA 2

i

Autor: FAME MMA materiały prasowe Michał "Boxdel" Baron - Paweł Jóźwiak, FAME FRIDAY ARENA 2

wcześniej tego nie robili

Takiej decyzji FAME MMA nikt nie mógł się spodziewać! Nigdy wcześniej tego nie zrobili, widzowie nie pozostali bierni

2023-10-02 10:49

Miniona gala FAME FRIDAY ARENA 2, która odbyła się w szczecińskiej Netto Arenie dostarczyła wielu emocji. Po wydarzeniu kibice federacji FAME MMA nie musieli zbyt długo czekać na kolejne publikacje ze strony organizacji, chociaż nikt nie mógł spodziewać się, że na kanale YouTube FAME MMA pojawi się nie relacja z gali, a skrót wszystkich walk, jakie odbyły się na FAME FRIDAY ARENA 2.

Kolejne gale organizowane przez federację FAME MMA cieszą się ogromnym zainteresowaniem i oczywiście nie inaczej było przy okazji ostatniego wydarzenia FAME FRIDAY ARENA 2, podczas którego w walce wieczoru Boxdel brutalnie znokautował Pawła Jóźwiaka. Fani organizacji, którzy z różnych powodów nie mogli oglądać gali, najczęściej zmuszeni byli do oczekiwania na relacje z wydarzenia FAME MMA lub wypatrywać udostępnianych pojedynczych pojedynków na kanale YouTube organizacji, ale nie tym razem.

FAME MMA zdecydowało się na to po raz pierwszym! Takiej decyzji nikt nie mógł przewidzieć

Zaledwie dwa dni po gali FAME FRIDAY ARENA, która odbyła się 29 września w szczecińskiej Netto Arenie, organizacja po raz pierwszy postanowiła opublikować kilkominutowy film, w którym przedstawione były najważniejsze momenty ze wszystkich walk przedstawione w zwolnionym tempie. Takie działanie bardzo spodobało się fanom oraz internautom. 

Takiej decyzji FAME MMA nikt nie mógł się spodziewać! Nigdy wcześniej tego nie zrobili, widzowie nie pozostali bierni

Materiał w zaledwie pół doby od momentu opublikowania został obejrzany ponad 50 tysięcy razy, a w sekcji komentarzy nie brakowało wypowiedzi zadowolonych kibiców, którzy mogli prześledzić wydarzenia ze wszystkich starć. - Pomysł ze slowmo zaje*****! - napisał krótko jeden z internautów. - Świetne slowmo - dodał kolejny z fanów FAME MMA. 

QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów bez twarzy? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Pytanie 1 z 15
Kim jest ten zawodnik?
QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze