Raymison Bruno

i

Autor: Twitter Raymison Bruno

Wideo robi furorę

Takiej walki jeszcze nie widzieliście! Zawodnik wagi muszej pokonał kolosa z wagi ciężkiej, koncertowe zakończenie pojedynku!

2023-02-20 12:27

Do niecodziennych pojedynków dochodzi nie tylko na freakowych galach w Polsce. W ostatni weekend w Hiszpanii kibice byli świadkami starcia zawodnika wagi muszej z zawodnikiem wagi ciężkiej. Co ciekawe górą był ten znacznie lżejszy, który zakończył starcie efektowną balachą (dźwignia na staw łokciowy).

Na gali Dogfight Wild Tournament w Barcelonie w klatce zmierzyli się Raymison Bruno z Rogerem Daletem. Ten pierwszy ważył niespełna 59 kg, ten drugi nieco ponad 120 kg. I choć Bruno doświadczeniem bił Daleta na głowę, to niewielu dawało mu jakiekolwiek szanse w starciu z dwa razy cięższym rywalem. W sportach walki często mówi się, że "prawdziwa siła techniki się nie boi", ale Bruno tym razem zaprzeczył tym słowom. I to w niezwykle efektowny sposób.

Bruno poddał Daleta w starciu zawodnika wagi muszej z zawodnikiem wagi ciężkiej

Bruno nic sobie nie robił z siły Daleta i za wszelką cenę próbował sprowadzić rywala do parteru. Ta sztuka mu się udała i po chwili było po wszystkim - znacznie lżejszy zawodnik zmusił przeciwnika do poddania balachą, czyli dźwignią na staw łokciowy. Wielkie brawa, jesteśmy pod wrażeniem!

Zbigniew Raubo ostro po FAME MMA 17: To nie Ferrari, a zdezelowany maluch
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze