Jan Błachowicz

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Jan Błachowicz

wszystko przez jedno zdjęcie

Tego po Janie Błachowiczu nikt się nie spodziewał! Odezwał się nawet Mariusz Pudzianowski, wszystko przez jedno zdjęcie

2023-04-09 21:46

Jan Błachowicz jako jedna z największych gwiazd federacji UFC oraz jeden z najlepszych zawodników MMA w Polsce wielu fanom kojarzyć się może nie tylko z ciężką pracą, jaką codziennie wykonuje, ale również ze zdrowym trybem życia. Swoim ostatnim zdjęciem z mediach społecznościowych "Cieszyński Książkę" mógł jednak zaskoczyć wielu kibiców. Wszystko przez "atrybuty", z jakimi zapozował do zdjęcia.

Po swojej ostatniej walce w UFC, która miała miejsce w grudniu ubiegłego roku, Jan Błachowicz ciężko pracuje, aby utrzymać swoją formę i być gotowym na kolejne pojedynki, a przy okazji zaczepić Israela Adesanyę i stwierdził, że jest gotowy na kolejny pojedynek z Nigeryjczykiem. Podczas świąt wielkanocnych, "Cieszyński Książę" mógł jednak zaskoczyć swoim najwierniejszych fanów. Wszystko przez jedno zdjęcie opublikowane na Instagramie, na którym gwiazdor UFC zapozował z przedmiotami, z którymi nie widuje się go zbyt często. 

Takiego zdjęcia po Janie Błachowiczu nikt nie mógł się spodziewać. "Cieszyński Książkę" zapozował z niecodziennymi przedmiotami

Wystarczyło jedno zdjęcie Jana Błachowicza, aby pod jego postem na Instagramie ruszyła lawina komentarzy. Wszystko przez papierosa w ustach "Cieszyńskiego Księcia" oraz szklankę w rękach, która napełniona była - na pierwszy rzut oka napojem gazowanym. Middleweight in progress. First step - condition. - podpisał żartobliwie post Jan Błachowicz. Na jego zdjęcie zareagował nawet Mariusz Pudzianowski. 

Tego po Janie Błachowiczu nikt się nie spodziewał! Odezwał się nawet Mariusz Pudzianowski, wszystko przez jedno zdjęcie

Gwiazdor KSW oraz najbliższy rywal Artura Szpilka na gali XTB KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym postanowił w swoim stylu skomentować zdjęcia Jana Błachowicza i nie pokusił się o żadne słowa, ale za to wstawił w komentarzu mnóstwo emotikonek. W tym te symbolizujące stukające się kufle piwa. - 🥃🍻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻🤝🤝🔥- skomentował zdjęcie Błachowicza Pudzianowski. Hieroglify rodem ze starożytnego Egiptu w kilka godzin zyskały kilkaset polubień. 

Sonda
Czy Jan Błachowicz odzyska pas mistrza świata UFC?
Listen on Spreaker.
Najnowsze