Mamed Khalidov, Roberto Soldić

i

Autor: MAREK ZIELIŃSKI/SUPER EXPRESS/ KSW FOTO Mamed Khalidov, Roberto Soldić

"To będzie najdroższa walka w Europie"! Szef KSW zapowiada starcie Chalidow - Soldić

2021-12-13 13:14

Ale to będzie potężne starcie. Już w tę sobotę na KSW 65 w Gliwicach Mamed Chalidow (41 l.) zmierzy się w pojedynku wieku z Robertem Soldiciem (26 l.). W rozmowie z "Super Expresem" Martin Lewandowski przekonuje, że będzie to najdroższa walka w historii MMA w Europie.

Szef organizacji zdaje sobie sprawę, że pojedynek dwóch ikon KSW elektryzuje cały świat. - Gala KSW 65 robi potworną robotę: w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Bardzo dużo mówi się o tej walce w Polsce i na świecie - przyznał Lewandowski, przekonując, że takich pieniędzy na Starym Kontynencie jeszcze nie płacono. - Nie lubię gadać o kasie, więc musicie nam zaufać! To będzie najdroższa walka MMA w Europie w historii. Wypłata idzie w parze z wyprzedażą hali - dodał współwłaściciel KSW.

NIE PRZEGAP! Znamy nowego rywala Jana Błachowicza w UFC! Mowa o "nowym rozdziale", będzie się działo!

Szef KSW: Soldić zszokował całe środowisko

Trudno wyobrazić sobie gorętsze starcie w MMA na polskiej ziemi. Zwłaszcza, że obaj mają ogromną rzeszę fanów. - Dwa wielkie nazwiska. Swoją reputację budowali od lat - Mamed Chalidow znacznie dłużej niż Roberto Soldić, ale Chorwat wchodząc do klatki od razu zszokował całe nasze środowisko, pokonując Borysa Mańkowskiego. Zasługują na wielki aplauz - nie ma wątpliwości Lewandowski.

NIE PRZEGAP! Wygrał GROMDA 7, choć tego nie chciał! Rozbrajające słowa "Mario" po wielkim triumfie | KOLOSEUM

Gala KSW 65 z walką Soldić vs Chalidow odbędzie się 18 grudnia w Gliwicach. Transmisja na żywo tylko na platformie streamingowej Viaplay.

SOLDIĆ KOMENTUJE WALKĘ Z MAMEDEM KHALIDOWEM NA KSW 65
Sonda
Kto wygra walkę Mamed Chalidow - Roberto Soldić?
Najnowsze

Materiał sponsorowany