Shamad Erzanukaev

i

Autor: YouTube / ZRZUT EKRANU Shamad Erzanukaev

To będzie następca Mameda Khalidova? Utalentowany 20-latek Shamad Erzanukaev zadebiutuje w KSW

2021-12-16 13:50

Rośnie nowe pokolenie gwiazd KSW! Gdy starzy wyjadacze powoli zbliżają się do sportowej emerytury, młodzi-gniewni chcą przejąć ich miejsce w organizacji. Wśród nich jest Shamad Erzanukaev (20 l., 0-0), który zadebiutuje na gali KSW 65. Jego występ zapowiada sam Mamed Chalidow. Trudno o lepszą reklamę.

- Już wiele lat oglądacie walki moje i zawodników starej gwardii. Może to być trochę nudne, ale proszę się nie martwić. Nadchodzi nowe pokolenie. Ten chłopak ma bardzo dużo do pokazania. Obserwujcie go i kibicujcie mu - zachwala 20-latka ikona MMA w Polsce. Czy utalentowany zawodnik pójdzie w ślady bardziej doświadczonego kolegi? To dzięki Mamedowi, Shamad wylądował na macie. - Zacząłem trenować sporty walki odkąd zobaczyłem Mameda w KSW. Od tamtej pory chciałem robić to mocniej - mówi Erzanukaev.

NIE PRZEGAP! Szpilka po operacji na mocnych prochach! Wrzucił wideo do sieci, trudno go zrozumieć!

KSW 65: Erzanukaev vs Rewera

20-latek ma za sobą bogatą karierę amatorską. Wygrywał chociażby na Armia Fight Night, TFL czy Slava Republic. Przeciwnikiem młodziutkiego zawodnika będzie Bartosz Rewera (23 l., 1-0), który w pierwszym zawodowym starciu pokonał Kacpra Michałowskiego we wrześniu tego roku. Pokonał go przez ciosy łokciami z krucyfiksu.

Czy właśnie w Gliwicach Erzanukaev zacznie pisać swoją historię i za kilka lat wyrośnie na taką gwiazdę jak Mamed Chalidow?

NIE PRZEGAP! Roberto Soldić może napisać historię KSW! Takiej sytuacji przez lata jeszcze nie było

Kiedy gala KSW 65?

Gala KSW 65 z walką wieczoru Soldić vs Chalidow odbędzie się 18 grudnia w Gliwicach. Początek zaplanowano na godzinę 19:00. Transmisja na żywo tylko na platformie streamingowej Viaplay.

Sonda
Kto wygra walkę Mamed Chalidow - Roberto Soldić?
Mateusz Gamrot przed walką na UFC z Ferreirą: Będą fajerwerki
Najnowsze