Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Mariusz Pudzianowski

Pięta achillesowa

To będzie poważny problem Pudzianowskiego w walce ze Szpilką? Były trener Pudziana ujawnia. Sekunda i może być po wszystkim

2023-06-01 14:01

Ostatnie odliczanie do XTB KSW Colosseum II pomału dobiega końca. Czas do gali można odliczać już w zasadzie w minutach, bo wszystko rozpocznie się w sobotę 3 czerwca o godzinie 19:00. A jedną z walk, na którą kibice czekają najbardziej jest pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. Były trener "Pudziana" zdradził, co może być największym problemem doświadczonego zawodnika w tym starciu.

Trudno będzie znaleźć większe wydarzenie w polskim sporcie w 2023 roku niż gala XTB KSW Colosseum II. Największe federacja MMA w Polsce po raz drugi w historii zawita na PGE Narodowy i stworzy niesamowity spektakl, którego głównymi aktorami będą legendarne postacie KSW. W klatce zobaczymy przede wszystkim Mariusza Pudzianowskiego i Artura Szpilkę, którzy zmierzą się w bezpośrednim pojedynku.

Oto pięta Achillesowa Pudzianowskiego? Były trener zawodnika ujawnia

Zdecydowanie większe szanse daje się zawodnikowi z Białej Rawskiej, który na swoim koncie ma mnóstwo pojedynków w formule MMA. Szpilka dopiero rozpoczyna przygodę w tej konkurencji i będzie to dla niego trzeci pojedynek. Były trener Pudzianowskiego, Robert Złotkowski, wyznał, co może być piętą Achillesową "Pudziana" w sobotnim pojedynku. - Myślę, że wszystko rozegra się w ich głowach. Kto wyjdzie bardziej skoncentrowany i nie da się trafić? Wiadomo, że Mariusz nie będzie chciał się bić w stójce, bo w tej płaszczyźnie jest skazany na porażkę. Będzie dążył do skrócenia dystansu i zakończenia walki w parterze. Mariusz nie lubi przyjmować ciosów - powiedział w rozmowie z "Faktem".

Złotkowski przywołał tu przykład pojedynku z Mamedem Khalidovem, który zakończył się na niekorzyść Pudzianowskiego. - Pokazała to ostatnia walka z Mamedem Chalidowem, w której, gdy tylko został trafiony, stał się nieporadny. Z drugiej strony, kiedy Artur w poprzednich walkach trafiał do parteru, też było mu trudno - ocenił były trener Pudzianowskiego.

Sonda
Kto wygra walkę Pudzianowski - Szpilka?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze