wszystko pokazał

To, co stało się z ciałem "Bestii" Piechowiaka po poważnej operacji sprawi, że wielu zdębieje! Wystarczyło kilka tygodni

2023-06-26 17:59

Niedawno Piotr "Bestia" Piechowiak poinformował swoich fanów, że musiał poddać się operacji przepukliny pachwinowej i pępkowej. Były kulturysta oraz gwiazdor FAME MMA szybko wyszedł do domu, jednak opuszczenie szpitala nie oznaczało zakończenia rekonwalescencji. "Bestia" przez kolejne dni zmagał się z bólem pooperacyjnym i nie mógł się nadwyrężać. Ten okres sprawił oczywiście, że Piechowiak nie mógł ćwiczyć i jak się okazuje, odbiło się to na jego sylwetce i wyglądzie.

Po dłuższej nieobecności Piotra "Bestii" Piechowiaka w świecie freak-fihgtu, o byłym kulturyście znów zrobiło się ostatnio głośniej, kiedy zapowiedział on powrót do klatki i walk już w najbliższych miesiącach. Zanim jednak gwiazdor FAME MMA wejdzie do oktagonu, musiał on wyprostować kilka kwestii związanych ze swoim zdrowiem, dlatego przeszedł on operacje przepukliny pachwinowej i pępkowej. Gdy tylko "Bestia" opuścił szpital i wrócił do domu, zaczął opowiadać internautom, jak się czuje oraz jak wygląda jego powrót do zdrowia. Teraz pokazał, jak wygląda po trzech tygodniach bez treningu. Ten widok może zaskoczyć wiele osób.  

Tak zmieniło się ciało Piotra "Bestii" Piechowiaka po operacji! Były kulturysta wszystko pokazał

Piechowiak wielu fanom freak-fightów może kojarzyć się przede wszystkim z ogromną muskulaturą i nienaganną sylwetką, co było spowodowane oczywiście startami na zawodach kulturystycznych. Dłuższy czas bez treningów daje mu się jednak we znaki i po tym, jak opuścił szpital, "Bestia" nie mógł pokusić się o prawie żadną aktywność fizyczną. To spowodowało oczywiście spadki w masie mięśniowej i to, jak się okazuje, dość spore. Zobaczcie sami, jak obecnie wygląda Piotr "Bestia" Piechowiak, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć rewanż Piechowiak - Radzikowski?
Listen on Spreaker.
Najnowsze