Popek

i

Autor: Instagram/popek_oficjalnie Popek

Niewiarygodne

Twarz Popka już tak nie wygląda. Aż nie mogliśmy na to patrzeć. Spojrzycie na to z przerażeniem, metamorfoza jakiej świat nie widział

2023-10-02 13:12

Trudno znaleźć drugą tak charakterystyczną postać w polskim show-biznesie jak Popek, a w zasadzie Paweł Mikołajuw. Artysta, zawodnik MMA i influencer stał się popularny nie tylko za sprawą swoich nieco kontrowersyjnych utworów, ale przede wszystkim poprzez wygląd. Gdyby dotychczas było "udziwnień" mało u Popka, zdecydował się na kolejny, szokujący krok.

O popularności Popka może świadczyć przede wszystkim fakt, że na Instagramie ma blisko milion obserwujących. Niewiele osób w Polsce może pochwalić się takim rezultatem i na pewno raper jest w czołówce pod tym względem. Popularność zdobył w dużej mierze za sprawą utworów i oryginalnej twórczości oraz słów piosenek, które stworzył. Mnóstwo mówi się również o jego wyglądzie. Popek zdecydował się m.in. na skaryfikację.

To Popek zrobił ze swoją twarzą. Niewiarygodne

W dodatku Popek nie żałował miejsca na swoim ciele na tatuaże i te niemal w całości zakrywają jego skórę. Gdyby i tego było mało, były zawodnik m.in. KSW poszedł o krok dalej. Niedawno na jego Instagramie pojawiły się nagrania z metamorfozy Popka. Okazało się, że postanowił on... wytatuować sobie twarz. Na jednej stronie niemal połowa została pokryta tuszem.

Krzysztof Radzikowski publicznie złapał ukochaną za pośladki! Zdjęcie obiegło internet, fani nie pozostali obojętni

Na policzku natomiast pojawił się napis "jeb**". Na razie nie wiadomo, czy jest to tatuaż, który na twarzy Popka zostanie na zawsze, czy jest to sposób przykucia uwagi i niebawem "malunek" zniknie z ciała rapera. Niemniej szokujący krok Popka wywołał spore poruszenie w sieci i pod jego wpisami pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Tomasz Adamek na gorąco po podpisaniu kontraktu z FAME MMA. "Będzie niespodzianka!"
Najnowsze