UFC 267 TV NA ŻYWO. UFC 267 GDZIE OGLĄDAĆ? UFC 267 30.10 STREAM ONLINE LIVE. UFC 267 TRANSMISJA w INTERNECIE NA ŻYWO na którym kanale?

2021-10-30 10:54

UFC 267 TV NA ŻYWO. UFC 267 GDZIE OGLĄDAĆ? UFC 267 30.10 STREAM ONLINE LIVE. UFC 267 TRANSMISJA w INTERNECIE NA ŻYWO na którym kanale? Na takie wydarzenia czeka się miesiącami! Odliczanie do wielkiej gali UFC 267 dobiegło końca. Całe sobotnie popołudnie można poświęcić na oglądanie najlepszych zawodników MMA na świecie. Podczas wydarzenia w Abu Zabi zobaczymy aż trzy walki Polaków, w tym Jana Błachowicza w obronie pasa mistrzowskiego. UFC 267 GDZIE OGLĄDAĆ? UFC 267 TV NA ŻYWO TRANSMISJA.

UFC 267 TV TRANSMISJA z gali UFC 267 30.10 DZISIAJ w INTERNECIE STREAM ONLINE

Od kiedy tylko poznaliśmy kartę walk UFC 267 wiadomym było, że warto czekać na galę w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nie dość, że godziny wydarzenia są idealne dla polskiego widza, bo wszystko odbędzie się w sobotni wczesny wieczór, to w dodatku zestawienie pojedynków ułożono tak, aby fani z kraju nad Wisłą ani na chwilę nie odeszli od odbiorników. Podczas UFC 267 czeka na fanów aż piętnaście pasjonujących pojedynków, z czego w trzech zobaczymy reprezentantów biało-czerwonych. W klatce pojawią się Michał Oleksiejczuk, Marcin Tybura oraz mistrz UFC, Jan Błachowicz. Całą trójkę czeka bardzo ciężkie zadanie, ale wszyscy pokazywali w przeszłości, że potrafią walczyć i można na nich liczyć. Polacy zapowiadają, że są gotowi na swoich rywali i zrobią wszystko, aby z klatki wyjść jako zwycięzcy. Najwięcej uwagi przyciąga oczywiście Jan Błachowicz, który po raz drugi będzie bronił mistrzowskiego pasa.

UFC 267 GDZIE OGLĄDAĆ? UFC 267 NA KTÓRYM KANALE TV TRANSMISJA?

"Cieszyński Książę" zmierzy się z doświadczonym Gloverem Teixeirą. Brazylijczyk to prawdziwy weteran UFC, który przeżywa drugą młodość. Dość rzadko zdarza się, aby to Błachowicz był faworytem starcia, ale w przypadku rywalizacji z Teixeirą eksperci stawiają właśnie na Polaka. Bardzo trudne zadanie stoi natomiast przed Tyburą. Zawodnik wagi ciężkiej skrzyżuje rękawice z Aleksandrem Wołkowem. Rosjanin w UFC walczy od 2016 roku i jak na razie przegrał tylko trzy pojedynki.

Gala UFC 267 odbędzie się w sobotę 30 października. TRANSMISJA z gali UFC 267 TV NA ŻYWO na kanale Polsat Sport. Stream online dostępny będzie na płatnej platformie Polsat Box Go. Początek gali zaplanowano na 16:30, natomiast karta główna powinna rozpocząć się około godziny 20:00. Relacja z UFC 267 NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze