Dorota Jurkowska, Jan Błachowicz

i

Autor: Instagram/d.jurkowska87 Dorota Jurkowska i Jan Błachowicz

Ukochana Błachowicza poruszyła tysiące serc. Wystarczyło jedno zdjęcie, będziecie wzruszeni

2021-11-03 11:10

Jan Błachowicz w miniony weekend stracił pas mistrza UFC w kategorii półciężkiej. Było to zaskakujące, gdyż Polak był faworytem starcia z Gloverem Teixeirą. Brazylijczyk okazał się jednak za mocny i został nowym mistrzem amerykańskiej federacji MMA. Po porażce wielu kibiców okazało wsparcie Błachowiczowi. Były czempion może liczyć również na ukochaną, Dorotę Jurkowską, która opublikowała wzruszający post. Ciężko pozostać na niego obojętnym!

Z wielką niecierpliwością wyczekiwano kolejnego pojedynku Jana Błachowicza w UFC. "Cieszyński Książę" od września ubiegłego roku mógł szczycić się pasem tej federacji. Był pierwszym Polakiem, który sięgnął po tak prestiżowy tytuł. Podczas gali UFC 267 w Abu Zabi Błachowicz po raz drugi stanął do obrony mistrzowskiego tytułu. Wielu uważało, że Glover Teixeira jest łatwiejszym rywalem niż Israel Adesanya.

Tyle zarobił Jan Błachowicz mimo porażki w UFC. Porażające pieniądze, od tej kwoty robi się słabo

Wzruszający wpis Doroty Jurkowskiej. Mnóstwo reakcji

Tymczasem Błachowiczowi udało się pokonać niepokonanego Nigeryjczyka. Szybko okazało się jednak, że 42-letni Teixeira będzie trudniejszym przeciwnikiem. Już w pierwszej rundzie widać było jego przewagę w parterze. Niestety dla polskich kibiców, pojedynek zakończył się w drugim starciu. Wówczas Błachowicz musiał poddać walkę.

Jan Błachowicz może szybko wrócić do klatki! Znamy nazwisko rywala, błyskawiczna propozycja od UFC

Teixeira wygrał dzięki duszeniu zza pleców i został nowym mistrzem UFC. Na twarzy Błachowicza widać było załamanie niespodziewaną przegraną. W Internecie pojawiło się wiele wpisów, które wspierały byłego mistrza. Kibice wierzą, że 38-latek ponownie wyjdzie z dołka i znów pokaże, że jest najlepszym półciężkim w UFC.

Sonda
Czy Jan Błachowicz odzyska pas mistrza świata UFC?

Piękne słowa ukochanej Błachowicza. Ciężko powstrzymać łzy

Najważniejsze wsparcie Błachowicz ma jednak w rodzinie. Dorota Jurkowska, ukochana zawodnika MMA, niemal zawsze jest przy partnerze. Nie inaczej było w Abu Zabi, gdzie Jurkowska była jedną z pierwszych osób przy Błachowiczu. Kilka dni później opublikowała wzruszający post na Instagramie, który zebrał mnóstwo polubień. - Za nami kolejne złe dobre doświadczenie. Z takich wyciąga się najwięcej wniosków. Coś nie zagrało. Trzeba dać chwilę, aby poukładać sobie to wszystko w głowie i działamy dalej. Jan Błachowicz, co by się nie działo na mnie zawsze możesz liczyć - czytamy we wpisie. Z takim wsparcie Błachowicz na pewno podniesie się bardzo szybko po porażce!

Błachowicz uduszony na UFC 267! Polak stracił pas
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze