Krystian Pudzianowski w Arenie Koloseum

i

Autor: Artur Hojny/SUPER EXPRESS Krystian Pudzianowski w Arenie Koloseum

Walka Pudzianowskich ZA MILIONY?! Padły ważne słowa [WIDEO]

2020-10-03 19:31

Taka walka z pewnością wzbudziłaby ogromne zainteresowanie w Polsce! Mariusz Pudzianowski kontra Krystian Pudzianowski... Czy są jakiekolwiek szanse, że bracia pewnego dnia spotkają się w klatce i stoczą pojedynek w MMA? W programie Arena Koloseum "Super Expressu" młodszy z "Pudzianów" usłyszał to pytanie. Jak zapatruje się na taką walkę?

Mariusz Pudzianowski walczy od 2009 roku. Każdy jego pojedynek budzi wielkie zainteresowanie. Nikt nie ma wątpliwości, że jego występy pomogły wypromować MMA w Polsce. Krystian Pudzianowski nie może się pochwalić aż takim doświadczeniem, ponieważ zadebiutował raptem w ubiegłym roku. Do tej pory stoczył dwa pojedynki.

Przerażająca kontuzja Pudzianowskiego. "SZCZĘKA przeleciała mi na drugi koniec twarzy" [WIDEO]

Czy gdyby na stole pojawił się na przykład milion złotych za walkę Pudzianowskich, to młodszy z braci byłby skłonny wejść do klatki? Odpowiedź nie pozostawia żadnych wątpliwości... - Nie ma takiej możliwości. Rodzina to jest rodzina. Nie wszystko można kupić za pieniądze. Ja z głodu nie umieram, mam ręce, mam nogi i ciężko pracuję. Nie dajmy się zwariować... Nie ma takiej możliwości, czy za dziesięć, czy za sto milionów - powiedział prosto z mostu w programie "Super Expressu" Arena Koloseum.

Pudzianowski kontra Popek? Padła deklaracja [WIDEO]

PUDZIANOWSKI kontra POPEK na FAME MMA? Jest DEKLARACJA [Arena Koloseum #6]

Pudzianowscy często pomagają sobie w treningach. Jeśli już walczą, to tylko i wyłącznie na sparingach.

Program nagrywany jest w Rozrywkowym Centrum Miasta HULAKULA znajdującym się przy ulicy Jagiellońskiej 82b w Warszawie.

Cała rozmowa z Krystianem Pudzianowskim do obejrzenia poniżej i na kanale KOLOSEUM na YouTube!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze