Przerażająca kontuzja Pudzianowskiego. "SZCZĘKA przeleciała mi na drugi koniec twarzy" [WIDEO]

2020-10-03 15:22
Krystian Pudzianowski zasłabł po walce
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Krystian Pudzianowski zasłabł po walce

Krystian Pudzianowski niezbyt miło wspomina swoją ostatnią walkę w MMA. Chociaż był uznawany za faworyta, to niespodziewanie przegrał z byłym hokeistą Piotrem Szeligą. Jak zdradził w programie "Super Expressu" Arena Koloseum, przystąpił do pojedynku z kontuzją. W jego trakcie został trafiony w to samo miejsce, co było dla niego początkiem końca... - Szczęka przeleciała mi na drugi koniec twarzy - powiedział młodszy z braci Pudzianowskich.

Od dawna mówiło się, że Krystian Pudzianowski pójdzie w ślady swojego brata Mariusza i spróbuje sił w MMA. Tak też się stało. W czerwcu 2019 roku zadebiutował podczas gali FFF 1, nokautując Radosława Słodkiewicza. Kolejny pojedynek stoczył rok później, tym razem na gali FEN 28. Wydawało się, że "Pudzian" nie będzie miał problemów z Piotrem Szeligą, tymczasem nie wyszedł do trzeciej rundy. Był tak wyczerpany po walce, że trafił do szpitala...

Pudzianowski kontra Popek? "Były już rozmowy" [WIDEO]

- Na razie mam bilans 1-1. Przegrać też trzeba umieć, z honorem i głową do góry. To tylko wzmacnia - powiedział w programie Arena Koloseum przygotowanym przez redakcję "Super Expressu". - Do tej walki wychodziłem na spontanie, dlatego, że miałem kontuzję. Wziąłem, zapłaciłem za to trochę frycowe, bo podczas walki się rozleciałem jak domino - dodał.

Córka Pudzianowskiego rośnie jak na drożdżach [WIDEO]

PUDZIANOWSKI kontra POPEK na FAME MMA? Jest DEKLARACJA [Arena Koloseum #6]

Pudzianowski wyjawił, że nie był do końca zdrowy walcząc z Szeligą. - Na sparingu miałem pękniętą szczękę. W walce Piotrek trafił mnie w to samo miejsce. Szczęka przeleciała mi na drugi koniec twarzy. Miałem też kontuzję kolana, która mi doskwiera od x czasu. Teraz wszystko wyleczyłem i jestem w stu procentach sprawny. Jeżeli będę sprawny, będę dawał dobre walki i będę chciał się dalej bić - zauważył.

Pudzianowski jeździ super bryką! [ZDJĘCIA]

Program nagrywany jest w Rozrywkowym Centrum Miasta HULAKULA znajdującym się przy ulicy Jagiellońskiej 82b w Warszawie.

Cała rozmowa z Krystianem Pudzianowskim do obejrzenia poniżej i na kanale KOLOSEUM na YouTube!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze