Córka Pudzianowskiego rośnie jak na drożdżach. Mariusz ma DZIWACZNY problem [WIDEO]

2020-10-02 19:28
Mariusz Pudzianowski i Krystian Pudzianowski
Autor: Tomasz Radzik / Artur Hojny Mariusz Pudzianowski i Krystian Pudzianowski

To nowe oczko w głowie w rodzinie Pudzianowskich! Najmłodszy z braci, Krystian doczekał się pierwszej potomkini. 39-latek jest dumnym tatusiem malutkiej Julii, która rośnie jak na drożdżach! W programie "Super Expressu" Arena Koloseum przyznał, że bratanicy czujnie dogląda wujek Mariusz Pudzianowski. Ten ma jednak dziwaczny problem, o którym z uśmiechem na twarzy opowiedział zawodnik FFF i FEN. "Pudzian" nie wie, jak zabrać się do wzięcia dziewczynki na ręce!

Fani Krystiana Pudzianowskiego, jak i sam zawodnik FFF i FEN, oszaleli z radości, gdy gwiazdor disco-polo opublikował na Instagramie zdjęcie swojej córeczki. - Cześć jestem Julcia Pudzianowska i przyszłam na świat 15.08.2020 o godz 00:15. Trochę wymęczyłam mamę, ale nikt nie powiedział ze będzie lekko. Ważę 3850 i mam 57 cm, to na początek - napisał na Instagramie najmłodszy z "Pudzianów”. Krystian Pudzianowski był kolejnym gościem programu "Super Expressu" Arena Koloseum. Opowiedział w nim, jak radzi sobie w nowej roli. 

Zobacz również: Pudzianowski jeździ super bryką! Zobacz ten bojowo wyglądający wóz - ZDJĘCIA

- Cały czas byłem przy porodzie, przy mojej kobiecie. Zwariowałem na punkcie Julki. Zawsze bawimy się wieczorem, pierwsze pompki na mojej klacie robi - mówi rozanielony Pudzianowski, który przyznał, że bratanicę czujnie dogląda Mariusz. - Wpada nieraz, odwiedza ją. Dla niego ona jest tak malutka, że ma ciężko wziąć ją w ręce. Nie wie za bardzo, jak do tego podejść. Jest dumny, cieszy się i patrzy jak rośnie, a uwierz - rośnie niesamowicie. Ma sześć tygodni i waży 6,5 kilograma - dodawał z uśmiechem.

Sprawdź także: Przerażająca kontuzja Pudzianowskiego. "SZCZĘKA przeleciała mi na drugi koniec twarzy" [WIDEO]

Program nagrywany jest w Rozrywkowym Centrum Miasta HULAKULA znajdującym się przy ulicy Jagiellońskiej 82b w Warszawie.

Cała rozmowa z Krystianem Pudzianowskim do obejrzenia poniżej i na kanale KOLOSEUM na YouTube!

PUDZIANOWSKI kontra POPEK na FAME MMA? Jest DEKLARACJA [Arena Koloseum #6]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze