Pudzianowski kontra Popek? Padła deklaracja: Były już rozmowy! [WIDEO]

2020-10-02 22:12
Popek, Krystian Pudzianowski
Autor: Tomasz Radzik / Artur Hojny Popek, Krystian Pudzianowski

Krystian Pudzianowski zapowiada, że już niedługo chciałby wrócić do klatki! Kto wie, może kolejny raz pojawi się w ringach MMA jeszcze w tym roku? Już parę lat temu wśród potencjalnych przeciwników wymieniano rapera "Popka". Obaj panowie znają się doskonale, ale dobre relacje zostałyby odłożone na bok, gdyby miało dojść do pojedynku! Czy jest to możliwe? Najmłodszy z braci Pudzianowski odpowiedział na to pytanie w programie "Super Expressu" Arena Koloseum!

Krystian Pudzianowski kontra "Popek"? To mógłby być bardzo ciekawy rewanż dla Pawła Mikołajuwa, który kilka lat temu przegrał ze starszym bratem gwiazdy disco-polo, Mariuszem. Czy byłby w stanie odegrać się na członku jego rodziny? Okazuje się, że plotki, które krążyły lata temu mają w sobie ziarnko prawdy! - Były do tego przymiarki. Ja jestem cały czas na tak. Jeśli trafi się taka okazja, to ja z miłą chęcią stoczę z Popkiem tę walkę - mówił Pudzianowski w programie "Super Expressu" Arena Koloseum.

Zobacz: Córka Pudzianowskiego rośnie jak na drożdżach. Mariusz ma DZIWACZNY problem [WIDEO]

Co ciekawe, obaj luźno rozmawiali o możliwości takiego starcia. - Kiedyś graliśmy razem koncert w Warszawie i stwierdziliśmy: czemu nie? Fajna bitka, fajnie się w tym czujemy. Jeżeli będzie okazja, jestem na tak. Nie byłoby pobłażania, choć lubię go i znamy się prywatnie, ale gdy wchodzimy do klatki nie ma koleżeństwa i robimy robotę jak najlepiej potrafimy - dodawał "Pudzian".

Sprawdź również: Pudzianowski jeździ super bryką! Zobacz ten bojowo wyglądający wóz - ZDJĘCIA

Program nagrywany jest w Rozrywkowym Centrum Miasta HULAKULA znajdującym się przy ulicy Jagiellońskiej 82b w Warszawie.

PUDZIANOWSKI kontra POPEK na FAME MMA? Jest DEKLARACJA [Arena Koloseum #6]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze