High League 4: Natsu - Lexy

i

Autor: High League High League 4: Natsu - Lexy

Wielki rewanż Natsu - Lexy na High League 4! Polskie influencerki zawalczą o pas, prawdziwa bomba

2022-07-15 11:51

High League odkryło pierwszą kartę co do najbliższej gali i jest to prawdziwa bomba! W walce wieczoru High League 4 dojdzie do wielkiego rewanżu pomiędzy Natalią "Natsu" Karczmarczyk a Lexy Chaplin. Bohaterki main eventu pierwszej gali "Wysokiej Ligi" tym razem zmierzą się o pas wagi muszej! Pojedynek czołowych polskich influencerek 17 września w Arenie Gliwice z pewnością dostarczy mnóstwo emocji. Bilety są już w sprzedaży.

Idolki nastolatek i gwiazdy social mediów do HIGH League dołączyły jako jedne z pierwszych. Wystąpiły w walce wieczoru pierwszej gali Malika Montany. Wtedy przez jednogłośną decyzję wygrała Natalia “Natsu” Karczmarczyk. Lexy Chaplin, pomimo rezultatu, udowodniła, że do pojedynku przygotowywała się z całych sił i pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie w klatce. Lexy Chaplin zmieniła swój tryb życia, co zaowocowało już podczas drugiej gali. Wtedy skonfrontowała się z Agatą “Fagatą” Fąk. Pokonała ją przez TKO w pierwszej rundzie. Do efektownego triumfu potrzebowała niecałych dwóch minut!

Była gwiazda UFC rozbiera się do gorących zdjęć. Paige VanZant znów zrzuciła stanik! Seksowne ujęcia

Podczas High League 4 zawalczy też Artur Szpilka! Znamy jego 7 potencjalnych rywali:

Wielki rewanż Natsu - Lexy na High League 4! Polskie influencerki zawalczą o pas

Wcześniej Natalia Karczmarczyk i Lexy Chaplin znane były przede wszystkim z projektów family friendly, gdzie ukierunkowały swoje pozycje głównych kreatorek rzeczywistości internetowej. Wystąpiły między innymi w słynnym projekcie "Team X". Filmy z ich udziałem biły rekordy oglądalności w serwisie YouTube. Natalia “Natsu” Karczmarczyk niedawno rozpoczęła własny projekt pod nazwą “Natsu World”.

Poczynania młodych celebrytek już teraz śledzą miliony fanów. Niedawno Lexy Chaplin na Instagramie przekroczyła barierę dwóch milionów obserwujących, natomiast “Natsu” obserwuje ponad półtora miliona osób. Ich zasięgi potwierdzają tezę, że są jednymi z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych gwiazd młodego pokolenia w Polsce. Rewanżowy pojedynek będzie miał status mistrzowski, a to dodaje do niego olbrzymią dawkę emocji!

Norman Parke odpowiedział FAME MMA! Ważne słowa po wyrzuceniu z federacji, Stormin miał do przekazania ważną rzecz

Sonda
Natsu - Lexy na High League 4: kto wygra?

Gala HIGH League 4 odbędzie się 17 września w Arenie Gliwice. Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na wydarzenie w serwisie Eventim.pl! W karcie walk znajdą się największe polskie gwiazdy showbiznesu, rozrywki i sportu - między innymi słynny pięściarz i pretendent do tytułu mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur “Szpila” Szpilka. To dopiero początek wielkich ogłoszeń!

Karta walk:

  • Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin - o pas mistrzowski
  • Artur Szpilka vs TBA
Kulisy Prime Show MMA 2. Byliśmy w oktagonie pełnym krwi!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze