Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram Krzysztof Radzikowski

Wielkie święto u Krzysztofa Radzikowskiego! Strongman wrzucił zdjęcie, doczekał się niesamowitej chwili

2022-05-22 21:56

Krzysztof Radzikowski zyskał dużą rzeszę fanów przez program Googlebox TTV. Strongman jest typem gwiazdy, która nie kryje swojego życia i chętnie dzieli się tym co się dzieje u niego w mediach społecznościowych. Radzikowski w niedzielny wieczór udostępnił zdjęcie w koszulce swojego ulubionego włoskiego zespołu. Nie bez powodu, bo AC Milan zdobył mistrzostwo Serie A.

Krzysztof Radzikowski swoją osobą oraz poczuciem humoru świetnie wpasował się do programu "Gogglebox. Przed telewizorem" na antenie TTV. Strongman stał się jedną z największych gwiazd programu, a ponadto zyskał sympatię widzów. Radzikowski regularnie dzieli się w mediach społecznościowych swoją codziennością. Siłacz tym samym jest chętnie obserwowany przez rzesze widzów. W ostatnim czasie pochwalił się swoją partnerką, a także zdradził jakie ma wykształcenie. Gwiazda "Googlebox. Przed telewizorem" również w walczył na gali Fame MMA.

Gol Matty'ego Casha w meczu o mistrzostwo Anglii! Wielkie emocje w ostatniej kolejce Premier League

Krzysztof Radzikowski

i

Autor: instagram.com/krzysztofradzikowski/

Radzikowski udostępnił zdjęcie w koszulce ulubionego zespołu! Strongman ubrał swojego syna w takie same barwy.

W niedzielny wieczór Radzikowski nie zawiódł i udostępnił zdjęcie ze swoim synem. Obaj byli ubrani w koszulki ulubionego zespołu Strongmana - AC Milanu. Siłacz miał co świętować, bo jego drużyna zdobyła tytuł mistrza Włoch.

Brutalny nokaut na gali UFC! Ściął z nóg rywala niczym drwal drzewo. Zobacz wideo

Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze