Co z hitowym starciem?

Wiemy, co z walką Najman - Murański na gali High League 6. Ważne informacje, czekamy na potwierdzenie

2023-02-10 8:15

Walka Marcin Najman - Jacek Murański miała być ozdobą gali High League 6. Plany posypały się po tragicznych doniesieniach o śmierci syna Jacka Murańskiego, Mateusza. 29-latek zmarł w tragicznych okolicznościach. Wiele osób zastanawia się, co z walką Najman - Murański na High League 6. Nowe informacje w tej sprawie przekazał portal Sport.pl.

Jacek Murański miał rozstrzygnąć konflikt z Marcinem Najmanem na gali High League 6. Aktor i były pięściarz ostro atakowali się w mediach czy na konferencjach przed freak-fightowymi galami od wielu miesięcy. W końcu udało się doprowadzić do ich pojedynku, który miał odbyć się na wydarzeniu "Wysokiej Ligi". Niestety, dwa dni temu pojawiły się tragiczne informacje o śmierci Mateusza Murańskiego. 29-latek zmarł w swoim mieszkaniu.

To Jacek Murański zaalarmował służby w sprawie syna. Nieoficjalne informacje szokują

Co z walką Najman - Murański na High League?

Walka Najman - Murański, niestety, może się nie odbyć. Jak informuje portal Sport.pl, organizacja miała przygotowane kilka scenariuszy. Jeden z nich zakładał pojedynek dwóch na dwóch, w którym Jacek Murański miałby połączyć siły z synem Mateuszem, a Najman toczyłby bój w duecie z Pawłem B., znanym jako "Scarface". Ten został jednak zatrzymany 9 lutego przez policję.

W walce wieczoru High League 6, zdaniem Sport.pl, zawalczyć ma Marcin Najman. Z kim? Tego na razie nie wiadomo. Jego rywalem najprawdopodobniej nie będzie Jacek Murański, chyba, że będzie czuł się na siłach, by stoczyć takie starcie. Na ten moment organizacja High League zdecydowała się na przełożenie pierwszej konferencji o tydzień.

Arkadiusz Tańcula emocjonalnie wspomina zmarłego Murańskiego. Próbował się do niego dobić: "Myślę, że nigdy nie miał lepszego przyjaciela niż ja"

Kiedy jest gala High League 6?

Gala High League 6 odbędzie się 18 marca w katowickim Spodku. Na gali zobaczymy m.in. pojedynki Marcina Dubiela z Jarosławem "pashąBicepsem" Jarząbkowskim czy Lexy Chaplin.

Sonda
Czy powinno dojść do walki Najman - Murański?
Listen on Spreaker.
Najnowsze