Wzruszające słowa Michała Materli o synu. Zgodzi się każdy rodzic! Wyjątkowy moment przed KSW 66

2022-01-15 11:36
Michał Materla
Autor: Łukasz Kaugan / SUPER EXPRESS Michał Materla

Michał Materla wraca do federacji KSW po kilkunastu miesiącach przerwy i próbie założenia własnej organizacji EFM SHOW. Na ceremonii ważenia przed KSW 66 pojawił się razem z synem, który stanął na scenie razem z nim. W rozmowie z dziennikarzami Materla wypowiedział ważne słowa na temat swojego potomka. Trudno się nie wzruszyć.

Wielki powrót stał się faktem. Po porażce projektu EFM SHOW, Michał Materla znowu bije się dla organizacji KSW. W Szczecinie, czyli wyjątkowym miejscu na mapie polskich sztuk walki, zmierzy się z Jasonem Radcliffem. Podczas KSW 66 z pewnością cała publiczność będzie stała po jego stronie. Materla może liczyć też na bardzo mocne wsparcie ze strony swoich bliskich. Podczas ceremonii ważenia na scenę wyszedł razem ze swoim synem. Potem przyznał, jak wyjątkowy moment był to dla niego!

NIE PRZEGAP! Mistrz KSW wyznał prawdę o swojej wierze. Marian Ziółkowski nie jest katolikiem. "Jestem..."

KSW 66: Materla wzruszająco o synu

Materla powiedział wprost, że chciałby, by ta sytuacja dodała mu skrzydeł. Obecność potomka może ponieść go do kolejnego zwycięstwa. - Udało się wyjść z synem i to jest kolejna pamiątka na całe życie – dla mnie i dla niego. Mam nadzieję, że w sobotę nie będzie takich sytuacji, które będą mnie mentalnie przygniatać, a wręcz przeciwnie, że dodadzą mi skrzydeł – przyznał.

Ikona KSW nie ukrywa radości z tego, że będzie miał okazję wystąpić przed własną publicznością. - Na pewno towarzyszy mi ekscytacja. To drugi raz w mojej karierze, kiedy będę miał okazję zaprezentować się przed swoją publicznością. Bardzo się cieszę, zwłaszcza, że tego czasu za wiele mi już nie zostało – dodał Materla.

Zobacz także: Ciężkie bomby w hicie wagi lekkiej! Mańkowski: Mogę zrobić ogromną krzywdę!

KSW 66: Kiedy gala? Gdzie oglądać?

KSW 66 odbędzie się w sobotę 15 stycznia w szczecińskiej Netto Arenie. Gala rozpocznie się od godziny 19:00. Transmisja KSW 66 jedynie na platformie streamingowej Viaplay.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze