Michal Martinek - Daniel Omielańczuk

i

Autor: Materiały prasowe / KSWE Michal Martinek - Daniel Omielańczuk

Jest o co walczyć!

Wzruszający gest KSW! Pomogą ciężko chorej córeczce znanego zawodnika, wszystko w rękach zawodników

2023-05-31 11:33

W sobotę gala, na którą czekają wszyscy fani sportów walki w Polsce. Po raz drugi w historii KSW zagości na PGE Narodowym, a w klatce na największym stadionie w Polsce zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusza Pudzianowskiego, Artura Szpilkę, Arkadiusza Wrzoska czy Krzysztofa Głowackiego. Przy okazji wielkiego święta sportu zostanie zorganizowana szczególna akcja charytatywna.

W walce wieczoru Khalidov po raz trzeci zmierzy się ze Scottem Askhamem, a wcześniej kibice zobaczą chociażby batalie Szpilki z Pudzianowskim czy Głowackiego z Patrykiem "Glebą" Tołkaczewskim. W sumie na PGE Narodowym zaplanowano aż 11 pojedynków. Szefowie KSW poinformowali właśnie, że jeśli któraś z tych walk zakończy się przed czasem, to do spółki z jednym ze swoich sponsorów firmą Fortuna federacja przekaże 10 tysięcy złotych na rehabilitację Poli Omielańczuk. Na tym nie koniec - Fortuna wypłaci dodatkowe 10 tysięcy, jeśli któryś z zawodników wygra w 1. rundzie!

Ciężko chora córka Daniela Omielańczuka

W czasie swojego krótkiego życia córka Daniela Omielańczuka przeszła już pięć operacji, w tym operację jelita z wyłonieniem stomii, operację serca i oczu. W międzyczasie okazało się, że w jej mózgu powstały leukomalacje, w konsekwencji których Pola cierpi na mózgowe porażenie dziecięce obustronne kurczowe (MPD). Dzięki intensywnej rehabilitacji i wielospecjalistycznej opiece Pola może walczyć o swoją sprawność. - Wielkie święto sportu jakim będzie gala na PGE Narodowym nie mogło się obejść bez kolejnej charytatywnej akcji organizowanej przez Fortunę. Tym razem zawodnicy kończący walki przed czasem będą mogli przyczynić się do wsparcia rehabilitacji Poli Omielańczuk, córki znanego i lubianego przez fanów Daniela Omielańczuka. Liczę, że po gali i aż jedenastu stoczonych walkach na konto tej akcji trafi rekordowa suma – powiedział Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW.

Sonda
Wybierasz się na galę KSW na PGE Narodowym?
Typy na walkę Szpilka - Pudzianowski. Gwiazdy KSW typują hitową walkę
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze