Dawid Zaleś Zalewski

i

Autor: Instagram / zales2102 Dawid "Zaleś" Zalewski

Zaleś przed Slap Fighting Championship: "Udowodnię każdemu, kto jest niepokonanym mistrzem"

2022-03-02 18:22

Dawid "Zaleś" Zalewski to jeden z zawodników, który będzie mierzył się podczas gali Slap Fighting Championship w Stanach Zjednoczonych. Organizacja PunchDown wraca ze współpracą z Arnoldem Schwarzeneggerem i Loganem Paulem. - Zapewnimy adrenalinę i intensywność jednego z najszybciej rozwijających się nowych sportów walki widzom na całym świecie, prezentując Slap Fighting Championship w sobotę, 5 marca 2022 r. z udziałem największych gwiazd slap fightingu - czytamy w oświadczeniu organizacji.

Prosto ze sceny głównej Arnold Sports Festival w Greater Columbus Convention Center w Columbus, Ohio, Slap Fighting Championship zaprezentuje walkę wieczoru z udziałem dwóch najlepszych na świecie zawodników wagi superciężkiej w slap fightingu, niepokonanego trzykrotnego mistrza PunchDown - Dawida “Zalesia” Zalewskiego (16-0) oraz osobistości internetowej i pierwszego amerykańskiego slap fightera, który zdobył mistrzostwo w wadze superciężkiej, Koa “Da Crazy Hawaiian” Viernes (9-0) z Oahu na Hawajach w walce o tytuł Mistrza Świata Slap Fightingu w wadze superciężkiej.

Zobacz także: Punchdown opublikował oświadczenie ws. Walusia! Federacja odpiera zarzuty

Pozostałe pojedynki tego dnia to walki Maksymiliana “Mad Max” Leśniaka ze słowakiem Nikolasem “Predatorem” Toth, Petera “Aligator” Truchlik z Karolem “Pikolo” Wyłupkiem, Jakuba “Dudzio” Dudczyka z debiutującym Piotrem “Mela” Hawrylukiem i Mateusza “Kazka” Kaźmierczaka z debiutantem Michałem “Kucikiem” Kucińskim.

Punchdown współpracuje ze Schwarzeneggerem i Paulem w Slap Fighting Championship

„Arnold Sports Festival ma na celu inspirowanie naszych fanów do pogoni za marzeniami i znalezienia sportu, który rozpocznie ich przygodę z fitnessem” – powiedział Schwarzenegger. „Nie mogę się doczekać, aby zaprezentować najlepszych slap fighterów na świecie na głównej scenie naszego wydarzenia i jestem bardzo podekscytowany, że mogę przedstawić ten dziki sport naszym fanom wraz z Loganem”.

„Jako ktoś, kto zawsze stara się być w czołówce każdego nowego odkrycia, jest to ekscytujące widzieć, jak slap fighting staje się legitymizowany w świecie sportu” – powiedział Paul. „To zaszczyt zaprezentować tych sportowców globalnej publiczności obok Arnolda Schwarzeneggera, PunchDown i Fanmio. Fani nie będą zawiedzeni!”

Zobacz także: Wiemy, co działo się z Walusiem, który trafił do szpitala po TOTALbet Punchdown 5! Mamy komunikat federacji

Największy na świecie promotor slap fightingu mający na koncie wiele wydarzeń dystrybuowanych za pośrednictwem systemu pay-per-view, PunchDown był jedynym słusznym wyborem, aby połączyć siły i wspólnie założyć Slap Fighting Championship. „Współpraca z Arnoldem Schwarzeneggerem, Loganem Paulem i Fanmio jest spełnieniem naszych ambicji stania się częścią międzynarodowego świata sztuk walki” – powiedział Jakub Burdajewicz, współwłaściciel PunchDown i Członek Zarządu w Slap Fighting Championship. „Cieszymy się, że cała ciężka praca, którą włożyliśmy w rozwój sportu jakim jest slap fighting i całej federacji PunchDown, teraz przynosi owoce, kiedy organizujemy Slap Fighting Championship na scenie głównej Arnolds Sports Festival przed światową publicznością i z najlepszymi Partnerami”.

Zaleś przed SFC: Udowodnię, kto jest niepokonanym mistrzem

Tytan wśród zawodników slap fightingu, Dawid “Zaleś” Zalewski jednym uderzeniem znokautował niemal wszystkich swoich dotychczasowych przeciwników. 6' 1" i 286-funtowy Zalewski i niemal nadludzka wytrzymałość umieściły go na szczycie zawodników slap fightingu na świecie, zdaniem większości ekspertów. „Udowodnię każdemu, kto jest prawdziwym niepokonanym mistrzem” – powiedział Zalewski. „Cieszę się, że mam okazję rywalizować w Stanach Zjednoczonych przed całym światem”.

Mistrz judo Paweł Nastula niszczy zdjęcie z kolacji z Putinem
Sonda
Czy będziesz oglądał Slap Fighting Championship?
Najnowsze