Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Instagram/pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Zaskakujące wieści przed walką Pudzianowski - Materla na KSW 70. Tego nikt się nie spodziewał! Liczby szokują

2022-05-27 10:07

28 maja dojdzie do długo wyczekiwanego hitowego pojedynku. Na KSW 70 w klatce zmierzą się Mariusz Pudzianowski i Michał Materla. Faworytem bukmacherów i ekspertów jest „Bijące Serce KSW”. Tuż przed galą pojawiły się jednak zaskakujące wieści ze strony czytelników „Super Expressu”. Takich liczb nikt się nie spodziewał!

Walka Pudzianowski – Materla na KSW 70 z pewnością rozgrzeje publiczność zgromadzoną w łódzkiej Atlas Arenie do czerwoności. Pojedynek dwóch ikon polskiej organizacji zapowiada się naprawdę pasjonująco. Obaj zawodnicy zapisali się na kartach historii organizacji. Pudzianowski wygrał 11 walk przed czasem i za każdym razem po piekielnie silnych ciosach. Nikt inny z KSW nie ma więcej skończeń przez k.o. lub t.k.o. niż „Pudzian”. Drugi na liście jest... Michał Materla, który ma tylko o jeden nokaut mniej. Jeśli powali ciosami najsilniejszego zawodnika MMA na świecie, to dogoni go w tej klasyfikacji.

Materla faworytem walki na KSW 70. Zaskakujący typ czytelników „Super Expressu”

Sam Michał Materla jest przekonany o swoim triumfie. - Żeby wygrać pojedynek, najpierw trzeba wierzyć w swoje zwycięstwo. Ja zawsze wierzę w swoje zwycięstwo i postawiłbym na swoje zwycięstwo. Nie ma szans, żeby się rozstrzygnęła na punkty, na pełnym dystansie. Ja zawsze idę po wygraną przed czasem – mówił w rozmowie z Andrzejem Kostyrą.

NIE PRZEGAP! Michał Materla zdradza, jak skończy się jego walka z Pudzianowskim na KSW 70. "Nie ma szans, żeby..."

Juras typuje walkę Pudzianowski - Materla na KSW 70 | Andrzej Kostyra

Podobne zdanie w tej kwestii ma wielu innych zawodników – m.in. Daniel Omielańczuk czy Radosław Paczuski. Inaczej podchodzą do tego czytelnicy „Super Expressu” i może być to wielkie zaskoczenie. Ci zdecydowanie faworyzują Mariusza Pudzianowskiego. Zagłosowało na niego 67% osób biorących udział w sondzie. Pozostali wierzą w wygraną Michała Materli.

Gala KSW 70. Kiedy? Kto walczy?

Gala KSW 70 odbędzie się już w sobotę, 28 maja. Początek transmisji z gali zaplanowano na godzinę 19:00. Początek wydarzenia około 20:00. W walce wieczoru Michał Materla zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim. W co-main evencie Daniel Omielańczuk podejmie niespodziewanego triumfatora pojedynku z Michałem Kitą, Ricardo Prasela. Dojdzie też do rewanżu pomiędzy Markiem Samociukiem a Izu Ugonohem. W klatce zaprezentują się też Rafał Kijańczuk, Radosław Paczuski czy Anita Bekus.

Sonda
Kto wygra walkę na KSW 70: Pudzianowski - Materla?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze