Kusi zdjęciami

Zawodniczka MMA w wyuzdanym stroju pręży pośladki. Uwielbia pokazywać się nago, Paige VanZant nie ma żadnych oporów

2023-03-15 9:29

Kariery wielu zawodników i zawodniczek toczą się różnie. Niektórzy przy sporcie zostają na lata, niektórzy bardzo szybko decydują się odpuścić rywalizację i skupić na innym zajęciu. W przypadku Paige VanZant zadziałał drugi z wcześniej wymienionych przypadków. Amerykanka porzuciła karierę w UFC na rzecz... rozbieranych zdjęć i znów kusi swoim ciałem w mediach społecznościowych.

Paige VanZant całkiem szybko przebijała się przez kolejne szczeble kariery w mieszanych sztukach walki. Jej talent dostrzegło UFC i już w swojej piątej zawodowej walce zadebiutowała w największej organizacji MMA na świecie. I radziła sobie naprawdę dobrze, bo zanotowała serię zwycięstw, którą przerwała dopiero Rose Namajunas, przyszła mistrzyni UFC. W 2020 roku postanowiła jednak zakończyć karierę w MMA.

Paige VanZant odsłania ciało i kusi. Wyuzdany strój byłej zawodniczki MMA

Dla wielu był to niespodziewany ruch ze strony Paige VanZant. Zwłaszcza, że zdecydowała się na spróbowanie sił w zupełnie innej dziedzinie. Niedługo potem Amerykanka obwieściła światu, że zarabia na nagich zdjęciach i wiele pikantnych fotografii trafia na media społecznościowe. - Byłam w UFC przez sześć lat, walczyłam przez osiem lat, jestem rozpoznawalna. Nie chcę stawiać się w sytuacji, w której przegapiam okazję na dobry biznes. Czuję, że jestem już postrzegany jako symbol seksu w świecie sportu. Równie dobrze mogę na tym zarabiać - stwierdziła była zawodniczka. VanZant bardzo często chwali się efektami wyjątkowych sesji zdjęciowych. Nie inaczej było i tym razem, gdy pokazała się w wyuzdanym stroju, zasłaniającym niewiele. I jak zwykle fani nie mogli powstrzymać się od komplementów.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze