Paweł B

i

Autor: KWP Gdańsk & Screen z filmu na YouTube: HIGH League 3: II KONFERENCJA / YouTube.com/HIGH League Paweł B

Szokujące informacje

Zawodnik High League ma trafić do więzienia na 2 lata. Paweł B. pokonał ostatnio Mateusza Murańskiego

2023-02-09 10:52

Paweł B. trafi za kratki? Do takich nieoficjalnych informacji dotarł portal RMF FM. Zawodnik, który ostatnio walczył dla organizacji High League z Mateuszem Murańskim czy Amadeuszem Ferrarim, był poszukiwany przez policję. Mężczyzna został zatrzymany w Gdańsku, prowadząc mercedesa mając zasądzony zakaz prowadzenia pojazdów.

Szokujące informacje w sprawie jednego z najpopularniejszych freak-fighterów. Paweł B., znany w środowisku jako "Scarface", został zatrzymany przez policję. Trafił do więzienia, gdzie ma odsiadywać dwuletni okres kary. Według informacji RMF FM, zawodnik został zatrzymany podczas podróży samochodem, choć... miał zasądzony zakaz kierowania pojazdami. Podczas zatrzymania nie stawiał żadnego oporu.

Don Kasjo wspomina zmarłego Mateusza Murańskiego. Mówi o dużej przestrodze

Paweł B. trafi za kratki. Zawodnik High League został zatrzymany

Paweł B. miał być poszukiwany od tygodnia. Jest kojarzony nie tylko z pojedynkami w klatce, ale także z pseudokibicami jednej z trójmiejskich drużyn. Ma odsiadywać dwuletni wyrok.

- Funkcjonariusze namierzyli mężczyznę na jednej z ulic Gdańska i zatrzymali go, gdy kierował mercedesem, wbrew orzeczonemu przez sąd zakazowi kierowania pojazdami. Kompletnie zaskoczony pseudokibic nie stawiał żadnego oporu i szybko trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gdańsku za oszustwa mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego. Pseudokibic rozpoczął już odbywanie dwuletniego wyroku - informuje portal RMF FM Karina Kamińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Po śmierci Mateusza Murańskiego gwiazda freak-fightów nie wytrzymała. Padły potworne słowa, uderzył bezlitośnie

Sonda
Najlepsza walka Mateusza Murańskiego we freak-fightach to:
Mateusz Murański nie żyje.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze