Mariusz Pudzianowski KSW 61

i

Autor: SE Mariusz Pudzianowski KSW 61

Znamy datę gali KSW 61! Mariusz Pudzianowski ponownie wejdzie do oktagonu

2021-04-24 20:19

Polscy fani sportów walki zdecydowanie nie mogą narzekać na nudę. Obecny rok przepełniony jest kolejnymi galami, w tym również wydarzeniami organizowanymi przez federację KSW. Podczas ostatniej gali, oznaczonej numerem 60, włodarze organizacji już odkryli pierwsze karty związane z kolejnymi wydarzeniem. Gala KSW 61 zaplanowana została na 5 czerwca tego roku, a jedną z jej największych gwiazd będzie Mariusz Pudzianowski, który ponownie zmierzy się w walce wieczoru.

Federacja KSW nie zwalnia tempa i podobnie jak w poprzednich przypadkach, rozpoczęła swoja galę KSW 60 od podania daty kolejnego wydarzenia, które będzie oznaczone numerem 61. Polscy fani sportów walki nie mogą w tym roku narzekać na nudę, przede wszystkim z uwagi na fakt, że pomiędzy kolejnymi galami nie ma zbyt wiele przerwy. Nie inaczej jest w tym przypadku. Jak się bowiem okazuje, gala KSW 61 została zaplanowana na 5 czerwca, czyli niecałe dwa miesiące po KSW 60. Jak jednak zapowiadali włodarze federacji już na początku 2021 roku, federacja ma w planach organizacje aż siedmiu gal w tym roku, przez co przerwy pomiędzy poszczególnymi wydarzeniami nie będą zbyt duże. Podobnie jak w przypadku poprzednich wydarzeń, na gali KSW 61 również nie zabraknie wielkich nazwisk. W walce wieczoru ma pojawić się bowiem Mariusz Pudzianowski. 

Pudzian wraca do oktagonu

"Dominator" pojawił się w karcie walk gali KSW 59, która miała miejsce w marcu i miał zmierzyć się w walce wieczoru z Serigne Ousmane Dią, znanym również jako "Bombardier". Senegalczyk na kilka godzin przed walką trafił jednak do szpitala przez zapalenie wyrostka robaczkowego, a jego miejsce w klatce zajął Nikola Milanović. Tym razem Mariusz Pudzianowski dostanie bardziej doświadczonego rywala. Jego przeciwnikiem w walce wieczoru na gali KSW 61 będzie bowiem Łukasz Juras Jurkowski.

Za tak obrzydliwe wideo mogli usunąć konto Popka na Instagramie. Padły paskudne słowa, pokazał dziury w ręce

BĘDĘ NAJLEPSZY W HISTORII! Narkun przed KSW 60 l Andrzej Kostyra
Sonda
Kogo lubisz bardziej - Mariusza Pudzianowskiego czy Marcina Najmana?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze