Za tak obrzydliwe wideo mogli usunąć konto Popka na Instagramie. Padły paskudne słowa, pokazał dziury w ręce

2021-04-23 19:28 Jakub Waśko
Popek pokazał dziurę w ręce
Autor: Instagram / popek_oficjalnie Popek pokazał dziurę w ręce

Popek uwielbia być w centrum zainteresowania i nierzadko wzbudza ogromne kontrowersje. Tym razem znany raper i zawodnik MMA postanowił pokazać paskudne wideo, na którym widać dziury w jego ręce. Ból był przeogromny, a Popek nie mógł powstrzymać się od siarczystych przekleństw. Wrzucając taki materiał na Instagrama sporo zaryzykował. Film wzbudził wielkie kontrowersje i nie można było wykluczyć, że jego konto zostanie zablokowane za naruszenie regulaminu.

Popek od jakiegoś czasu musiał nieco wstrzymać się z treningami. Wskazane były tylko zajęcia kondycyjne, ale wszelkie aktywności z ciosami i większym użyciem dłoni oraz pięści odpadały. Wszystko przez kontuzję, przez którą nie wystąpił na ostatniej gali FAME MMA. Popek bardzo cierpiał i zmuszony został do specjalnego zabiegu z kończyną, w której znalazły się metalowe elementy. Najnowsze wideo sprawiło, że wielu kibicom zrobiło się niedobrze, o czym poinformowali w komentarzach przy materiale na Instagramie. Sam Popek mocno zaryzykował publikując ten materiał. Można było spokojnie spodziewać się tego, że wideo naruszało regulamin portalu społecznościowego, a za publikację takich treści grozi nawet zablokowanie konta. Kontrowersyjny materiał znajdziecie w poniższej galerii, ale jest on tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Kontuzja Popka

Specjalne leczenie ma sprawić, że Popek szybko dojdzie do pełnej sprawności. Na razie jednak musiał poradzić sobie z potwornym bólem, gdy metalowe elementy specjalnymi obcęgami były wyjmowane z jego ręki. Zawodnik MMA starał się jak mógł, by nie dać po sobie poznać, że strasznie cierpi, ale ostatecznie mu to nie wyszło. W materiale zaroiło się od brzydkich słów, którymi Popek sypał jak z rękawa.

Popek na Instagramie

Popek jest niezwykle popularny na Instagramie. Dla artysty i wojownika MMA to najważniejszy i najczęstszy sposób komunikacji z fanami. Niemal codziennie kibice otrzymują kolejną dawkę świeżych wiadomości do zawodnika FAME MMA. Gdyby miał więc znacznie mniej szczęścia i Instagram zakwalifikowałby jego materiał jako naruszający regulamin, byłoby to dla niego bardzo bolesne doświadczenie.

Sprawdź: To był prawdziwy koszmar ze zdrowiem Mariusza Pudzianowskiego. Po kilkunastu minutach padał na ziemię bez sił

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze