High League 5: I konferencja

i

Autor: High League High League 5: I konferencja

Emocje rosną

Znamy kolejne szczegóły gali High League 5! Pierwsza konferencja oficjalnie ogłoszona, na niej poznasz gwiazdy grudniowej gali

2022-11-08 16:00

Emocje przed High League 5 coraz bardziej rosną. Już 10 grudnia czołowe gwiazdy federacji wejdą do klatki w Atlas Arenie, ale High League właśnie potwierdziło datę pierwszej konferencji. Ta odbędzie się na niespełna miesiąc przed galą (14 listopada w Łodzi), a kibice poznają na niej pełną kartę walk i wszystkich uczestników High League 5. Federacja zapowiada niespodzianki!

Pierwsza konferencja przed galą HIGH League 5 odbędzie się już w poniedziałek, 14 listopada, o godz. 20:00, w DoubleTree by Hilton Hotel w Łodzi (ul. Łąkowa 29). To gwarantuje wielkie show, które będzie przedsmakiem wielkich emocji czekających na nas 10 grudnia w Atlas Arenie. Podczas konferencji zaprezentują się wszyscy uczestnicy imprezy. Ogłoszona zostanie również pełna karta walk. Nie zabraknie niespodzianek. W wydarzeniu udział wziąć mogą kibice. Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona! Bilety na konferencję oraz na galę HIGH League 5 są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Transmisja z konferencji dostępna będzie za darmo na kanale HIGH League na YouTubie. 

Znamy kolejne szczegóły gali High League 5! Pierwsza konferencja oficjalnie ogłoszona

Podczas HIGH League 5 wystąpią m.in. raper i streetfighter, Alberto Simao, którego rywalem będzie influencer i zadymiarz Paweł “Tybori” Tyburski. To starcie elektryzuje widzów, a pojedynek w klatce będzie zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu. W jednym z głównych starć gali skonfrontują się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Agata “Fagata” Fąk, czyli najpopularniejsze polskie influencerki. Natomiast w hitowym, sportowym starciu, zmierzą się medalista olimpijski w zapasach, Damian Janikowski, oraz czołowy polski kickbokser, Mateusz “Don Diego” Kubiszyn. Poza tym ogłoszono kolejne występy ojca Denisa Załęckiego, Dawida, popularnego i lubianego streamera, Macieja “Zonego” Zoniuka, słynnego zadymiarza, Mateusza “Murana” Murańskiego, oraz gwiazdy “Warsaw Shore”, Przemysława “Sequento” Skulskiego.

Aktualna karta walk High League 5:

  • Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Agata “Fagata” Fąk
  • Alberto Simao vs Paweł “Tybori” Tyburski
  • Damian Janikowski vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
  • Mateusz “Muran” Murański vs TBA
  • Maciej “Zony” Zoniuk vs TBA
  • Dawid “Crazy” Załęcki vs TBA
  • Przemysław “Sequento” Skulski vs TBA
Sonda
High League 5: Kto wygra walkę Natsu - Fagata?
Szpilka vs Denis - jedyne takie nagranie! Tak team "Szpili" dopingował go na High League
Najnowsze