Żona Burneiki już paraduje w bikini po porodzie. Nie boi się pokazać ciała! [ZDJĘCIE]

2020-01-13 10:24 JWa
Robert Burneika z ukochaną w jacuzzi
Autor: Instagram / robertburneikaofficial Robert Burneika z ukochaną w jacuzzi

Robert Burneika jako młody ojciec kwitnie! Znany kulturysta dla swoich ukochanych kobiet jest w stanie zrobić wszystko. Zaczął od... urlopu w Mikołajkach. Pojechał tam z ukochaną Kają i córeczką Gają. Partnerka "Hardkorowego Koksa", matka 10-miesięcznego dziecka, tym razem nie bała się pokazać ciała niedługo po porodzie. W seksownym kostiumie kąpielowym pozowała do zdjęcia w jacuzzi.

Robert Burneika poczuł się szczęśliwy jak nigdy! Sport dawał mu zawsze dużo radości, ale w życiu prywatnym wiodło mu się różnie. Wreszcie poznał Kaję, dla której jego serce zaczęło mocno bić. Miłość sprawiła, że dla swojej wybranki jest w stanie sięgnąć gwiazdki z nieba. Postanowił więc zabrać ją do Mikołajek na krótki urlop. Tym bardziej, że kobieta miała pełne prawo czuć się zmęczona. Dziesięć tygodni temu urodziła bowiem córeczkę. Gaja oczywiście towarzyszyła rodzicom na wspólnym wypadzie. Jak pokazują zdjęcia, pani Kaja bardzo szybko wróciła do formy po porodzie. Była bardzo chętna, by wykonywać sobie z ukochanym zdjęcia w jacuzzi i basenie w eleganckim niebieskim bikini. Fani byli oczywiście pod wrażeniem tak wysportowanej sylwetki kobiety.

"Jaka figura! Istna bomba!" - napisała jedna z obserwujących. "Dziewczyno, jak ty utrzymałaś taką figurę?!" - zastanawiała się kolejna. "Żona już super wygląda" - wtórował kolejny komentujący. Na portalu społecznościowym pojawiło się także zdjęcie z basenu.

Okazało się, że zaledwie 10-tygodniowa córeczka już pływa z rodzicami. Wyraźnie dumny z rodziny "Hardkorowy Koksu" ma powody do radości jak mało kto!