Wstrzyknęła sobie tłuszcz w POŚLADKI. Teraz nie może opędzić się od jurnych sportowców [ZDJĘCIA]

2020-01-13 9:44 MD
Tammy Hembrow
Autor: Instagram / tammyhembrow Tammy Hembrow

Utarło się, że sportowcy mają na podrywanie najpiękniejszych kobiet. Teraz możemy przekonać się o tym ponownie, zapoznając się z rewelacjami australijskiej modelki, Tammy Hembrow. Kobieta, która na Instagramie nie unika publikowania gorących zdjęć, zdradziła niecodzienną sytuację. Powiedziała, że kiedyś chciała się z nią umówić... cała drużyna! Modelka zasłynęła także z niecodziennej kuracji, której się poddała w przeszłości.

Hembrow zdobyła na Instagramie ogromną sławę. Jej konto obserwuje ponad 10 milionów osób. Kobieta zyskała popularność pokazując, jak szybko wróciła do formy po porodzie dwójki dzieci. Ma trzyletniego syna Wolfa oraz dwuletnią córkę Saskię. Ich ojcem jest Reece Hawkins, z którym 25-latka zerwała w 2018 roku. Obecnie więc jej serce nie należy do nikogo, co starają się wykorzystać mężczyźni, którym uroda Australijki mocno przypada do gustu. Na Instagramie śledzi ją przeszło 10 milionów obserwujących, co nie powinno dziwić. W końcu jej uroda przykuwa uwagę, a w przeszłości zasłynęła niecodziennym zabiegiem. Otóż prześliczna Tammy postanowiła sobie wstrzyknąć tłuszcz do pośladków, by uczynić je jeszcze ładniejszymi!

Hembrow zdradziła, że w prywatnych wiadomościach wypisuje do niej "każdy sportowiec na świecie". Pewnego razu odezwała się do niej nawet... cała drużyna sportowa! Kobieta nie ujawniała jednak szczegółów. A czy jest szansa, aby się z nią umówić? - Jeśli znalazłby się gorący i fajny facet, to mogłabym mu odpowiedzieć i dać zabrać się na randkę.

Panowie - zatem nie wszystko stracone!

Najnowsze