Rajskie wakacje

Żona Marcina Najmana na gorącym zdjęciu. Ciało BOGINI, najgrubsze lodowce topnieją od tych widoków

2022-08-22 22:15

Marcin Najman razem z najbliższymi odpoczywa przed powrotem do ringu. "El Testosteron" pojechał na wakacje razem z żoną Julitą Najman i córką. W jego mediach społecznościowych opublikował fotografię ze swoją ukochaną. Miłość życia zawodnika prezentowała się fenomenalnie. Gorące zdjęcie Julity Najman roztopiłoby nawet najgrubsze lodowce. To robi wielkie wrażenie!

To nikogo nie powinno dziwić. Julita Najman przez lata była ring-girl i jej uroda pozostaje niekwestionowana. Zjawiskowa ukochana sportowca zachwyca cały czas - także podczas wakacji. W mediach społecznościowych Julita Najman nie jest zbyt aktywna, ale regularnie pojawia się w różnych miejscach u boku swojego męża. W ostatnim czasie para wyjechała na wakacje. Pięściarz i zawodnik MMA opublikował fotografię - najprawdopodobniej tuż sprzed wyjścia na plażę lub basen. Wszyscy byli przygotowani, by nieco popływać lub opalać się na prażącym słońcu. Takich zdjęć Najman z partnerką nie ma zbyt wiele.

Nigdy w życiu nie powiedzielibyście, że Izabela Małysz ma naprawdę tyle lat! Metryka nie kłamie

Żona Marcina Najmana na gorącym zdjęciu! Zjawiskowa figura. Zobacz zdjęcia w galerii

Julita Najman prezentowała się na zdjęciu fenomenalnie! Jej zjawiskowa figura zdecydowanie przyćmiła męża. Ubrana w jaskrawy strój szeroko się uśmiechała, a fani mogli się zachwycać pięknem byłej ring-girl. Nie brakowało także wielu przychylnych komentarzy.

- Życzę córci żeby w przyszłości była tak piękna jak jej mama. Udanego wypoczynku - brzmiał jeden z komentarzy, który polubiło kilkunastu użytkowników. - Marcin żonę ci podrywają - dodawał kolejny z fanów, odnosząc się do innych komentarzy.

Mateusz GAMROT przed UFC 280: ELIMINATOR z Dariushem? Mówi się...

Tak Marcin Najman poznał swoją żonę!

Marcin Najman kilka lat temu opowiadał o tym, jak poznał swoją ukochaną. W jednym z wywiadów dla kanału "Pyta Nie Błądzi" opowiedział, że jego ukochana była na jednej z gal bokserskich. - Boks łączy ludzi. Gala była akurat w jej mieście, w Ełku. Była ring girl. Nie wiem, czy to była miłość od pierwszego wejrzenia - wspominał "El Testosteron".

Mateusz Gamrot nie ukrywa tego! Chodzi o walkę o pas. Przywołuje konkretne nazwisko | KOLOSEUM

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców? Sprawdź się w naszym quizie!

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska

Marcin Najman - OSIĄGNIĘCIA

Marcin Najman ma za sobą 22 występy w zawodowych ringach w boksie. Wygrywał 15-krotnie, dziewięć razy przez nokaut. Występował także w MMA, gdzie zanotował dziewięć występów, trzykrotnie schodząc z ringu jako triumfator. Był pretendentem do pasa międzynarodowego mistrza Polski w wadze ciężkiej. W 2016 roku został mistrzem Europy organizacji WKU w K-1.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze