Adam Małysz dla „Super Expressu” o roli ojca i teścia. - Kiedy córka jest szczęśliwa, to ja też

2021-11-27 2:12

Adam Małysz (44 l.) rozpoczął zimowy sezon w nowej roli w życiu prywatnym – teścia. Jego 24-letnia córka Karolina we wrześniu wyszła za mąż za Kamila Czyża. Legendarny „Orzeł z Wisły"”powiedział nam o emocjach, które przeżywał po tych zmianach.

Młoda para mieszka w Krakowie. 

– Karolina z Kamilem są razem już blisko 10 lat. Od czterech lat studiują w Krakowie. Nie było więc tak, że pojawił się ktoś nowy w rodzinie. Wszystko przyszło naturalnie. I są duże podstawy, by wierzyć, że będą szczęśliwi. A jak córka jest szczęśliwa, to i ja jestem szczęśliwy – mówi „Super Expressowi” Adam Małysz, który w roli dyrektora Polskiego Zwiazku Narciarskiego wspomaga teraz reprezentację skoczków narciarskich w Pucharze Świata w Ruce w Finlandii.

Wrześniowy weekend miał wyjątkowy i szalony charakter w rodzinie Małyszów. W sobotę odbyły się ślub Karoliny i Kamila w kościele w Szczyrku oraz wesele. W niedzielę były poprawiny. A w poniedziałek Izabela Małysz, mama panny młodej, wystąpiła w „Tańcu z gwiazdami”.

23/09/2021  Tak naprawdę wyglądają relacje Karoliny Małysz z ojcem. Te słowa o Adamie Małyszu nie pozostawiają złudzeń

Młoda para ruszyła wkrótce w podróż poślubną – najpierw na grecką wyspę Santorini, a potem do Meksyku, który zajmuje szczególne miejsce w sercu Karoliny, absolwentki amerykanistyki oraz politologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Podobnie jak Hiszpania. Właśnie w Barcelonie doszło przed dwoma laty do zaręczyn Kamila i „Mychy” – tak Kamil nazywa swoją wybrankę. Z kolei zięć Adama Małysz jest absolwentem krakowskiej AWF.

– Wysportowany młody człowiek. Jeździ na motocyklu crossowym i na quadzie. Miałem okazję widzieć, że dobrze prowadzi auto – ocenia Małysz, który przez kilka lat rywalizował w rajdach samochodowych cross country.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze