Adam Małysz nie mógł się powstrzymać! Gorzko skomentował, co zobaczył w telewizji

2021-07-24 19:51
Adam Małysz
Autor: Instagram/adammalyszofficial Adam Małysz

Czy platformy streamingowe wyprą kiedyś prawdziwą telewizję? Wiele osób twierdzi, że jest coraz bliżej tego. Nie brakuje jednak milionów, które wciąż włączają telewizję. Emocji przy tym nie brakuje! Adam Małysz nie mógł nie skomentować tego, co zobaczył. I trudno dziwić się jego gorzkim słowom, których użył.

Wiele osób rezygnuje powoli z korzystania z telewizji, przerzucając się często na coraz popularniejsze i oferujące coraz więcej platformy streamingowe. Jednym z argumentów przemawiających za korzystaniem z tradycyjnych kanałów jest wciąż sport. Niektórzy decydują się na włączanie telewizora tylko z tego powodu. Tak dzieje się często właśnie w okresie mistrzostw Europy czy Igrzysk Olimpijskich. Czy tak robi Adam Małysz? Tego nie wiemy! Legendarny polski skoczek z pewnością włączył dziś telewizję i podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, co zobaczył.

Tokio 2020: Adam Małysz skomentował występ siatkarzy

Nikt nie był zadowolony z tego, co zobaczył w meczu otwarcia siatkarskiego turnieju olimpijskiego w wykonaniu podopiecznych Vitala Heynena.Polacy przegrali w thrillerze z Iranem 2:3. "Orły" walczyły jak lwy, ale zabrakło niewiele, by cieszyć się ze zwycięstwa. Głos w sprawie wyniku zabrał właśnie były sportowiec. - No i przegraliśmy. Wielka szkoda - gorzko skomentował boiskowe wydarzenia legendarny skoczek.

Zobacz skandale z meczów Polska - Iran. Szczegóły w galerii poniżej!

Trwa faza grupowa Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Mecz Polska - Włochy odbędzie się w poniedziałek, 26 lipca. O której godzinie ruszy mecz Polska - Włochy? Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 7:20 polskiego czasu. Zapraszamy na relację na żywo na Sport.se.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze