Adam Małysz

i

Autor: Instagram/ adammalyszofficial Adam Małysz

nie krył złości

Adam Małysz nie wytrzymał na wizji po tym, co zrobili Stochowi i Kubackiemu! Mocna wypowiedź po skokach w Zakopanem

2023-01-15 18:21

Niedzielny konkurs indywidualny Pucharu Świata w Zakopanem wzbudził wiele emocji wśród fanów, zawodników i nie tylko. Warunki pogodowe sprawiły, że na Wielkiej Krokwi panowała prawdziwa loteria. Prowadzący po pierwszej serii Dawid Kubacki ostatecznie skończył drugi po tym, jak oddawał swój skok w najgorszych warunkach. Złości na decyzje organizatorów nie krył Adam Małysz.

Pogoda już niejednokrotnie dała się we znaki zawodnikom oraz kibicom skoków narciarskich i nie inaczej niestety było podczas niedzielnego konkursu indywidualnego Pucharu Świata. Porywisty wiatr, który co rusz zmieniał swój kierunek srogo namieszał w klasyfikacji i niestety sprawił również, że to Halvor Egner Granerud, a nie Dawid Kubacki stanął na najwyższym stopniu podium. Przy okazji lider Pucharu Świata oraz Kamil Stoch skakali w najgorszych warunkach, co gorzko podsumował Adam Małysz.

Gorzkie słowa Adama Małysza po niedzielnych skokach w Zakopanem. Nie krył złości po tym, jak potraktowali Kubackiego i Stocha

Zaraz po zakończeniu zmagań, kiedy jasne stało się, że Dawid Kubacki przegrał z Norwegiem zaledwie o 1,1 punktu prezes Polskiego Związku Narciarskiego nie krył swojego rozczarowania tym, że Stoch i Kubacki skakali w najgorszych warunkach, o czym świadczą największe rekompensaty za niekorzystny wiatr. 

Adam Małysz nie wytrzymał na wizji po tym, co zrobili Stochowi i Kubackiemu! Mocna wypowiedź po skokach w Zakopanem

Jestem zły. Nie może tak być - powiedział w studiu "TVP" prezes Polskiego Związku Narciarskiego z wyraźnie skwaszoną miną dodając, że zarówno Stoch i Kubacki byli cofani z belki przy czerwonym świetle, by zaledwie kilka sekund później otrzymać zgodę na start nawet, jeśli warunki znacząco się nie poprawiły. Dawid Kubacki za swój drugi skok otrzymał rekompensatę 20,1 punktu, a Kamil Stoch 18 punktów. 

Sonda
Czy Dawid Kubacki jest w stanie sięgnąć po Kryształową Kulę w sezonie 2022/23?

Czym jeżdżą Iga Światek i Robert Lewandowski? Jaką markę cenią Radwańska i Ronaldo?

Zaglądamy do garaży gwiazd sportu. POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze