Izabela Małysz, Adam Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz Izabela i Adam Małyszowie

Trudna przeprawa "Orła z Wisły"

Adam Małysz nie zrobiłby tego bez zgody żony i córki. Musiał je przekonywać, ale się udało

2022-07-22 14:20

Dla polskich kibiców niezależnie od okoliczności Adam Małysz będzie po prostu bohaterem. "Orzeł z Wisły" przez lata dawał kibicom ogromne powody do dumy i radości. Jeden z najwybitniejszych sportowców w naszym kraju przyznał jednak, że niektórych rzeczy nie robi bez zgody żony i córki. Nie ukrywał, że ostatnio znów miała miejsce taka sytuacja. O co chodziło?

Adam Małysz to prawdziwy król polskiego sportu. Nasz czołowy skoczek narciarski przez lata dostarczał wiele radości kibicom, którzy w dziesiątkach tysięcy pojawiali się pod polskimi skoczniami i nieco mniej licznie za granicą. Przed telewizorami co weekend zasiadały miliony kibiców, by oglądać zmagania "Orła z Wisły" z czołowymi skoczkami ze świata. Teraz Małysz został prezesem Polskiego Związku Narciarskiego, a wcześniej przygotowywał się do tej roli będąc dyrektorem skoków narciarskich przy federacji.

Polski siatkarz ma zmysłową partnerkę. Ukochana Bednorza pokazywała odważne zdjęcia bez stanika, wszystko trafiło do sieci

Adam Małysz przekonywał żonę i córkę, by zostać prezesem PZN

W rozmowie z "Interią" Adam Małysz przyznał, że musiał przekonywać żonę i córkę do tego, by mógł wystartować w wyborach na prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Na początku sam skoczek nie był do tego przekonany. W końcu jednak zmienił zdanie.

- W pierwszym momencie na pewno ważny był Andrzej Wąsowicz. On od roku za mną chodził i próbował mnie przekonać, żebym startował. Na początku stawiałem duży opór. Później były momenty lepsze i gorsze. Na pewno nic wbrew żonie czy rodzinie bym nie zrobił. Potrzebowałem długiego czasu, by przekonać żonę i córkę, żeby się na to zgodziły. Miałem pewne argumenty, które je do tego przekonały - powiedział Małysz.

Kamil Stoch i Adam Małysz na wymownym zdjęciu! Były wielkie niesnaski, jest publiczne pojednanie

Tak Adam Małysz wyglądał w przeszłości. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

Adam Małysz nowym prezesem PZN
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze