Zobacz zdjęcia!

Polski siatkarz ma zmysłową partnerkę. Ukochana Bednorza pokazywała odważne zdjęcia bez stanika, wszystko trafiło do sieci

2022-07-22 13:25

Ukochane polskich siatkarzy drżały razem z nimi na hali w Bolonii. Ćwierćfinałowy mecz Ligi Narodów dostarczył wielkich emocji. Operator kilkukrotnie pokazywał podczas meczu żonę Bartosza Kurka Annę i ukochaną Bartosza Bednorza, Karolinę Bryniarską. Kibice zwrócili uwagę zwłaszcza na drugą z nich.

Nasi siatkarze zostaną na dłużej we włoskiej Bolonii. Podopieczni Nikoli Grbicia wygrali ćwierćfinałowe spotkanie Ligi Narodów z Iranem po prawdziwym horrorze. Biało-czerwoni triumfowali 3:2 w setach i dzięki temu zagrają dwa kolejne spotkania. Powalczymy co najmniej o trzecie miejsce - wszystko zależy od wyniku sobotniego półfinału. Z gorących trybun w Bolonii Polskę dopingowały ukochane naszych zawodników. Wśród nich była m.in. żona Bartosza Kurka, Anna. Tuż obok niej zasiadła Karolina Bryniarska, dziewczyna Bartosza Bednorza. Z miejsca podbiła serca kibiców.

Kamil Semeniuk po horrorze z Iranem: Szok jak oni grają

Zjawiskowa ukochana polskiego skoczka. Piękna Karolina to miłość Bednorza

Karolina Bryniarska przykuła uwagę operatora podczas meczu Polska - Iran. Ukochana Bartosza Bednorza jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chwali się w nich, że jest modelką. W jej social-mediach nie brakuje wielu efektów sesji zdjęciowych.

Zobacz zdjęcia pięknej ukochanej siatkarza w galerii poniżej!

Liga Narodów: Kiedy kolejne mecze?

Polscy siatkarze po przejściu Iranu awansowali do półfinału siatkarskiej Ligi Narodów. W sobotę, 23 lipca, Biało-czerwoni zagrają z USA. Początek spotkania o godzinie 18:00. O 21:00 rozpocznie się drugi półfinał Włochy - Francja. Finał i mecz o 3. miejsce rozegrany będzie w niedzielę, 24 lipca.

Bartosz Kurek kontruje dziennikarkę: To nie jest najmądrzejsze pytanie [WIDEO]

Sonda
Czy polscy siatkarze wygrają Ligę Narodów 2022?
MŚ u USA. Medalista olimpijski odpada w eliminacjach
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze