Adam Małysz

i

Autor: Instagram/ adammalyszofficial Adam Małysz

Wszystko dla wygody

Adam Małysz pokazał swoje luksusy! Widok jest niesamowity i swoje kosztuje

2022-11-23 15:25

Adam Małysz doskonale wie, że komfortowe śledzenie sportowych wydarzeń jest niezwykle ważne. Przez lata poznał skoki narciarskie od podszewki. Jednak cichą pasją "Orła z Wisły" jest piłka nożna. Nic dziwnego, że z zapartym tchem śledził spotkanie Polski z Meksykiem na mundialu w Katarze. Przy okazji prezes PZN i były skoczek zaprezentował prywatne, kosztowne luksusy.

Adam Małysz wielokrotnie udowadniał już, że dobro polskiego sportu leży mu na sercu. Oczywiście oczkiem w głowie byłego skoczka są skoki narciarskie, ale wspiera również przedstawicieli innych dyscyplin. Mocno trzymał kciuki za tenisistkę Igę Świątek, a od lat interesuje się również siatkówką czy piłką nożną. Nic dziwnego, że we wtorek, gdy biało-czerwoni na piłkarskim mundialu Katar 2022 mierzyli się z Meksykanami, zasiadł z wypiekami na twarzy przed telewizorem. Odbiornik Małysza jest oczywiście z najwyższej półki i przykuł uwagę fanów na Instagramie, gdzie prezes Polskiego Związku Narciarskiego opublikował kolejną prywatną fotkę.

Anna Lewandowska i siostra Roberta nie zamierzały się powstrzymywać. Założyły skąpe stroje i ruszyły na całego

Luksusowy telewizor Adama Małysza

Kibice piłkarscy cenią sobie wygodę. Realizatorzy transmisji z meczów zaskakują ze spotkania na spotkanie. W czasie rzeczywistym prezentują analizy czy statystyki z murawy. Wszystko to poszłoby na marne, gdyby nie rozwój techniki przekazu. Stąd też potrzeba posiadania przez futbolowych fanów odpowiedniego sprzętu w domu. Adam Małysz cieszy się ogromnym telewizorem z najnowocześniejszymi funkcjami, co zdecydowania ułatwia odbiór boiskowych wydarzeń. Za takie urządzenie trzeba zapłacić oczywiście kilka tysięcy złotych, ale z reguły służy ono przez długi czas.

Niemcy uderzyli w FIFA. Nie bali się tego zrobić publicznie, jedno zdjęcie obiegnie świat

Małysz wspiera piłkarzy

"Do boju Polsko!" - napisał Adam Małysz przy zdjęciu z telewizorem, na którym włączona była transmisja ze spotkania Polska - Meksyk. We wtorek biało-czerwoni zremisowali bezbramkowo. Choć nie pokazali atrakcyjnego futbolu, to sprawa awansu do 1/8 finału mistrzostw świata Katar 2022 jest wciąż otwarta. Z pewnością podopieczni Czesława Michniewicza mogą liczyć na wsparcie Adama Małysza w kolejnych grupowych bojach przeciwko Arabii Saudyjskiej i Argentynie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze