Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/annalewandowska Anna Lewandowska

Nie było przebacz

Anna Lewandowska i siostra Roberta nie zamierzały się powstrzymywać. Założyły skąpe stroje i ruszyły na całego

2022-11-23 15:01

Mistrzostwa świata w Katarze powoli się rozpędzają i już niebawem rozpocznie się druga kolejka fazy grupowej. Polacy są już po pierwszym spotkaniu, w którym zremisowali z Meksykiem. Na trybunach meczu biało-czerwonych nie mogło zabraknąć Anny Lewandowskiej. Ukochana kapitana reprezentacji Polski czas w Katarze spędza z siostrą Roberta, czego dowodem jest ostatnia fotografia.

Najmłodsi kibice reprezentacji Polski nie pamiętali meczu otwarcia mistrzostw świata, w którym biało-czerwoni zdobyli choćby punkt. W XXI wieku na początku mundialu wyłącznie przegrywaliśmy, dlatego wynik rywalizacji z Meksykiem jest czymś nowym. O optymizm jest jednak trudno, bo podopieczni Czesława Michniewicza zagrali słabo i dali mało argumentów, aby wierzyć, że za trzy dni będzie lepiej.

Anna Lewandowska nie odpuściła. Nawet w Katarze ciężko trenuje

Ale prawda jest taka, że do ostatniego meczu Polacy mogą walczyć o awans. Kolejne starcie już w najbliższą sobotę. Wówczas biało-czerwoni zmierzą się z Arabią Saudyjską. Możliwe jest, że na trybunach ponownie zasiądzie Anna Lewandowska. Żona kapitana reprezentacji Polski niedawno pojawiła się w Katarze, a we wtorkowy wieczór oglądała poczynania biało-czerwonych na żywo. Towarzyszyła jej siostra Lewandowskiego, Milena. Okazuje się, że panie spędzają znacznie więcej czasu razem. Na Instagramie trenerki fitness pojawiło się zdjęcie z treningu, w którym uczestniczyły również ukochane Frenkie de Jonga i Davy'ego Klaassena, a więc piłkarzy reprezentacji Holandii. - Trening w najlepszym towarzystwie. Nie ważne gdzie jestem, staram się trenować - napisała Lewandowska w opisie do fotografii.

Rzecznik PZPN po meczu Polski z Meksykiem

Czy Polska wyjdzie z grupy?

Szansę oceniają: Borek, Engel i Żewłakow. POSŁUCHAJ!

Listen to "Oceniamy szanse Polaków na mundialu. Komentują Żewłakow, Engel, Borek. SuperSport+." on Spreaker.
Najnowsze