Adam Małysz

i

Autor: SE Adam Małysz

Adam Małysz rozprawił się jak mistrz ze złośliwym fanem. Riposta rozbraja, tego nie mógł się spodziewać

2021-07-02 20:31

Adam Małysz musiał zmierzyć się ze złośliwym komentarzem swojego fana. Po jednej z najnowszych publikacji skoczka na Instagramie, jeden z jego miłośników zdecydował się nazwać go "Januszem". Medalista olimpijski zdecydował się nie pozostać obojętnym i przygotował bardzo dobrą ripostę. Fani byłemu reprezentantowi Polski znakomitego poczucia humoru i dystansu. Jak widać, nie warto zadzierać z kultowym sportowcem, bo będzie można spotkać się ze zdecydowaną ripostą.

Adam Małysz jest postacią, której nie trzeba przedstawiać polskim kibicom. Sportowiec zapisał wspaniałą kartę w historii polskiego sportu i mimo emerytury nadal może cieszyć się wielkim szacunkiem i uwielbieniem. Pod jednym z ostatnich zdjęć, jeden z fanów zdecydował się zaatakować emerytowanego reprezentanta Polski złośliwym komentarzem. Ku zdziwieniu wszystkich, Małysz nie dość, że odpowiedział, to zdecydował się jeszcze na bardzo mocną ripostę. 

Marcelina Ziętek ofiarą PASKUDNEGO ataku. Dziewczyna Piotra Żyły mogła to tylko gorzko skwitować

Adam Małysz ripostuje fana. Poszło o zdjęcie na Instagramie

Powodem, dla którego Adam Małysz zmuszony był sięgnąć po ciętą ripostę, było zdjęcie opublikowane przy okazji meczu Polski ze Szwedami na Euro 2020. Skoczek pokazał się na fotografii z szalikiem ze wzorkiem reprezentacji i stroju kibica. Taki wizerunek skoczka bardzo rozbawił jednego z fanów, który zdecydował się na złośliwość względem emerytowanego sportowca i nazwał go mianem "Janusza".

- Mistrzu - po raz pierwszy wyszedłeś na zdjęciu jak Janusz. Ale i tak Cię kocham. Trzymamy kciuki za naszych!! - napisał Małyszowi w komentarzach jeden z fanów sportowca.

Ku zdziwieniu fana, sportowiec zdecydował się na ripostę, która rozbawiła tysiące internautów. Nie da się ukryć, że Adam Małysz ma do siebie wielki dystans.

Kultowy skoczek narciarski wznawia karierę! Oficjalny komunikat, przeżył prawdziwy dramat

Jan Tomaszewski: Jesteśmy skazani na Sousę

Adam Małysz ripostuje fana. Fani nie mogli ukryć rozbawienia

Emerytowany skoczek narciarski postanowił odpisać na zaczepkę ze strony fana i pokazał swoje niezwykłe poczucie humoru i dystans. Małysz nie zaprzeczył, że wygląda jak "Janusz", ale zaznaczył, że w każdy na swój sposób urzeczywistnia wizję stereotypowego mieszkańca Polski.

- Każdy z nas na swój sposób jest Januszem - śmieje się Małysz na swoim portalu społecznościowym.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze