Adam Małysz

i

Autor: Instagram/adammalyszofficial Adam Małysz

Wakacje w Turcji

Adam Małysz zaskoczył swoją żonę na wakacjach. Reakcja fanów mogła być tylko jedna

2022-08-17 15:05

Tegoroczna zima będzie naprawdę emocjonująca! Adam Małysz (45 l.) po raz pierwszy w roli prezesa Polskiego Związku Narciarskiego będzie śledził zmagania skoczków w Pucharze Świata. Przed wielką odpowiedzialnością trzeba się jednak solidnie zrelaksować. Głowa zimowego sportu w Polsce wybrała się na wakacje z żoną do Turcji. Pani Iza na Instagramie pokazała, jak zaskoczył ją jej ukochany.

Oj, ciężkie miesiące będzie miał nasz "Orzeł z Wisły". Adam Małysz był już skoczkiem, był dyrektorem sportowym, a teraz będzie spędzał zimę w roli prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Przed inauguracyjnymi miesiącami z nowymi zadaniami, Małysz postanowił nieco naładować baterie razem z żoną. Tam bawią się znakomicie, a swoją wyprawę regularnie relacjonują za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Adam Małysz wywołał lawinę! Fani nie mogli przejść obojętnie obok tego, co pokazał "Orzeł z Wisły", ruszyli natychmiast

Adam Małysz nowym prezesem PZN

Małysz zaskoczył żonę na wakacjach

Adam Małysz (45 l.) wypoczywa w gorącej Turcji. Razem z żoną Izabelą (44 l.) i grupą przyjaciół pływają jachtem, a legendarny "Orzeł z Wisły" nawet na urlopie nie zapomina o skakaniu. Gwiazdor podzielił się z kibicami wideo, na którym wykonuje efektowne salto do tyłu, wpadając z pluskiem do wody. Fani Małysza pośpieszyli z komplementami: "Nadal ma to odbicie", "Piękny telemark", "Chyba była bułka z bananem", "Leć Adaś, leć!" - zachwyceni komentują popisy ich idola z narciarskich skoczni.

Jak na całą sytuacją zareagowała z kolei jego żona?

- I...ZA skoczył - napisała z przymrużeniem oka ukochana naszego "Orła z Wisły".

Zobacz zdjęcia Adama Małysza z żoną z wakacji. Kliknij w galerię i sprawdź.

Adam Małysz o roli prezesa PZN

Małysz niedawno został prezesem PZN, zastępując na tym stanowisku Apoloniusza Tajnera. Przed nim dużo obowiązków. "Koniec sierpnia zapowiada się bardzo intensywnie, więc ładuję akumulatory i maksymalnie korzystam z wypoczynku. Leżenie na plaży jest relaksujące, ale to, co sprawia mi największą przyjemność, to aktywny wypoczynek" - napisał na Instagramie Małysz.

Kamil Stoch ujawnił całą prawdę o pracy z Thomasem Thurnbichlerem. Szczere słowa o atmosferze w kadrze, nic się nie ukryło

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze