Adam Małysz

i

Autor: Instagram/adammalyszofficial Adam Małysz

Adam Małysz zmagał się z dużym problemem. Wszystko stało się w jego domu, musiał wziąć sprawy w swoje ręce

2022-04-29 12:43

Adam Małysz zdradził, że zmagał się z dość dużym problemem. Po powrocie z Austrii, gdzie legenda polskich skoków była na zgrupowaniu z trenerami, Małysz wziął się za wiosenną pielęgnację swojego domu. Okazało się, że na sportowca spadły kłopoty, a ten musiał wziąć sprawy w swoje ręce. Wszystko wypłynęło do internetu.

Adam Małysz postanowił powiedzieć o pewnym problemie, który napotkał go po powrocie do domu. W ostatnim czasie polski skoczek bardzo zajęty był sprawami PZN, będąc chociażby na zgrupowaniu z trenerami w Wiedniu i biorąc udział w wyborze nowego szkoleniowca kadry narodowej. Po powrocie do domu w Wiśle, sportowiec chciał wziąć się za porządki w swoim ogrodzie, jednak widok, który zastał, wymagał od niego interwencji.

Robert Lewandowski niezadowolony! Polak spotkał się z władzami Bayernu, może opuścić klub jeszcze tego lata 

Adam Małysz napotkał na problem w domu. Musiał wziąć sprawy w swoje ręce

Wiosenne porządki w domu są prawdziwym utrapieniem dla wielu Polaków. Mimo dużej ilości obowiązków Małysz postanowił posprzątać w swoim ogrodzie i pomóc w gospodarstwie swojej ukochanej żonie - Izabeli. Okazało się, że wcale nie będzie prosto, a widok, który zastała legenda polskich sportów, wymagał od niej zakasania rękawów i przejęcia inicjatywy. Mimo że praca była bardzo wymagająca, skoczek poradził sobie z problemami. Aby zobaczyć, z jakimi przeciwnościami losu musiał się zmierzyć Adam Małysz po powrocie do domu w Wiśle, przejdź do galerii poniżej.

Justyna Kowalczyk przestała to ukrywać! Tym zajmuje się jej siostra, gwiazda nie ukrywa dumy

Adam Małysz o problemach Kamila Stocha "To go przygniotło"
Sonda
Komu kibicowałeś: Janne Ahonen czy Adam Małysz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze