Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Robert Lewandowski niezadowolony! Polak spotkał się z władzami Bayernu, może opuścić klub jeszcze tego lata

2022-04-29 8:57

Robert Lewandowski miał być bardzo niezadowolony ze spotkania z władzami Bayernu Monachium! Jak donosi "Bild", w czwartek 28 kwietnia 2022 roku doszło do pierwszej tury rozmów między Bayernem a Polakiem i nie były one zbytnio udane dla reprezentanta Polski, który miał być rozczarowany. Czy taki obrót doprowadzi do letniego transferu kapitana Biało-Czerwonych? Czy Robert Lewandowski odejdzie z Bayern już zaraz, czyli po zakończeniu bieżącego sezonu?

Robert Lewandowski ma nie być zadowolony z tego, co usłyszał w trakcie pierwszej tury rozmów z Bayernem Monachium. Według "Bilda", porozumienie między Polakiem a niemieckim klubem jest jeszcze bardzo dalekie od finalizacji. Sam Polak miał stwierdzić, że w przypadku braku porozumienia, chciałby być sprzedany już tego lata. Bayern miał się sprzeciwić i powiedzieć, że nie zamierza jak na razie pozbywać się kapitana reprezentacji Polski.

Tak mieszka legendarny Antoni Piechniczek. Ma pamiątkę, o której marzą miliony Polaków! Pokazał nam swój dom

Co dalej z Robertem Lewandowskim? Miał być bardzo niezadowolony

Okazuje się, że pierwsza tura rozmów między Bayernem Monachium a zawodnikiem przebiegła nie do końca po myśli samego piłkarza. Szczegółów oczywiście do końca nie znamy, ale "Bild" twierdzi, że Lewandowski mógłby się pożegnać z Bayernem jeszcze tego lata i bardzo nalegał, aby stało się to właśnie po sezonie 2021/2022, a nie rok później, w momencie wygaśnięcia jego kontraktu. Tutaj do akcji mieli wkroczyć "Bawarczycy", którzy storpedowali pomysł zawodnika reprezentacji Polski i stwierdzili, że nie zamierzają go nigdzie sprzedawać.

Niefortunny wpis Zbigniewa Bońka wywołał lawinę! Były prezes PZPN mocno oberwał, ruszyła lawina. Poszło o Raiolę

Aby zobaczyć luksusy Roberta i Anny Lewandowskich, przejdź do galerii poniżej.

Co dalej z przyszłością Roberta Lewandowskiego? "Bild" dotarł do ważnych informacji

- Robert Lewandowski jest niezadowolony z wyniku dzisiejszego spotkania Bayern/Zahavi. Napastnik pragnie ostatecznego rozwiązania i jasności co do swojej przyszłości. Lewandowski skłania się do opuszczenia Bayernu tego lata, a nie w przyszłym roku. Tymczasem klub nie chce go puścić - napisał "Bild" podsumowując rozmowy strony Polaka z mistrzami Niemiec.

Sonda
Czy Robert Lewandowski powinien opuścić Bayern Monachium?
Najnowsze