Zbigniew Boniek

i

Autor: Marcin Gadomski/SE Zbigniew Boniek

Niefortunny wpis Zbigniewa Bońka wywołał lawinę! Były prezes PZPN mocno oberwał, ruszyła lawina. Poszło o Raiolę

2022-04-28 18:53

Świat futbolu przeżył niemały szok, kiedy media najpierw obiegła informacja, że jeden z największych agentów piłkarskich, Mino Raiola zmarł, a później pojawiły się wieści, że Włoch wciąż żyje. Do wstrząsających informacji o śmierci agenta odniósł się również Zbigniew Boniek, jednak jego niefortunny wpis na Twitterze sprawił, że były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej nieźle oberwał od internautów.

Kibice reprezentacji Polski, którzy śledzą profil Zbigniewa Bońka na Twitterze doskonale wiedzą, że były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, a obecnie wiceprezydent UEFA lubi dzielić się swoimi kolejnymi przemyśleniami, nawet jeśli nie dotyczą ona świata piłki nożnej, a nawet sportu. Jego wypowiedzi często spotykają się z wieloma komentarzami internautów, którzy nie podzielają jego zdania i nie inaczej było tym razem, kiedy Zbigniew Boniek zdecydował się zabrać głos tuż po tym, jak media obiegła informacja o domniemanej śmierci Mino Raioli. 

Kompromitująca kara dla Jakuba Błaszczykowskiego. Naskoczył na sędziego, decyzja Komisji Ligi to kpina

Znów oberwało się Bońkowi na Twitterze. Były prezes PZPN podzielił się niefortunnym wpisem i wywołał lawinę

Kiedy tylko pojawiły się informacje o tym, że agent piłkarski miał umrzeć, kolejne największe redakcje sportowe w Europie oraz profile klubów piłkarskich postanowiły złożyć kondolencje rodzinie - jak się okazało o przedwcześnie, bowiem Raiola nie umarł. W tym czasie Zbigniew Boniek postanowił skupić się nie na samej śmierci menadżera, a na jego pracy oraz tym, co pozostawił. -Smierć Mino spowoduje wojnę na rynku menadżerskim… - napisał na Twitterze Zbigniew Boniek czym wywołał prawdziwą lawinę.

Zdębieliśmy po zobaczeniu, jak Marcin Najman wyglądał w dzieciństwie! To zdjęcie "El Testosterona" to prawdziwy hit

Jan Tomaszewski: Zachowanie Michniewicza to skandal!

Zbigniew Boniek oberwał na Twitterze! Wszystko przez jeden niefortunny wpis o Raioli. Ruszyła lawina

Internauci nie byli bowiem przekonani, że to odpowiedni czas na to, aby dzielić się takimi spostrzeżeniami zaledwie chwilę po opublikowanej informacji co do śmierci agenta piłkarskiego. - Nie wiem, czy to odpowiedni moment na tego typu tweety… - napisał jeden z użytkowników Twittera zwracając uwagę Bońkowi. - ten gość nigdy nie wie co napisać.. - dodał kolejny z internautów pod wpisem byłego prezesa PZPN.

Mariusz Pudzianowski w FAME MMA? Zdjęcie z szefem federacji zrobiło furorę, gwiazdor chce walki z Pudzianem

Sonda
Czy Zbigniew Boniek był dobrym prezesem PZPN-u?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze