Anże Lanisek, Dawid Kubacki

i

Autor: Twitter / Eurosport Anże Lanisek, Dawid Kubacki

Wzruszająca chwila

Anże Lanisek wziął ze sobą Dawida Kubackiego na podium. Zaczął rzewnie płakać! Wzruszające sceny

2023-04-02 12:37

Sezon Pucharu Świata przeszedł do historii. Za nami wszystkie tegoroczne rozstrzygnięcia. Niestety, w Planicy swoją pozycję na podium w klasyfikacji generalnej sezonu stracił Dawid Kubacki, który został wyprzedzony przez Anże Laniska. Polak musiał wycofać się z rywalizacji z powodów problemów zdrowotnych żony. Słoweniec symbolicznie zabrał Kubackiego na podium i się rozpłakał.

To już koniec zimowego szaleństwa. W Planicy odbył się ostatni konkurs tegorocznego Pucharu Świata. W sobotę dzięki dobrej postawie Anże Lanisek wyprzedził Dawida Kubackiego w klasyfikacji generalnej wyścigu o Kryształową Kulę. Słoweniec nie ukrywał, że zdaje sobie sprawę z tego, że gdyby nie rodzinne problemy naszego skoczka prawdopodobnie byłoby to niemożliwe. Lanisek postanowił zabrać Dawida Kubackiego na podium klasyfikacji końcowej w takiej formie, jakiej mógł.

PŚ Planica: Lanisek zabrał Kubackiego na podium i się rozpłakał

Anże Lanisek doczekał się wyjątkowego momentu w karierze. Na podium nie zapomniał jednak o tym, który ma problemy prywatne. Marta Kubacka z powodów kłopotów zdrowotnych wylądowała w szpitalu, gdzie walczyła o swoje życie, a obecnie o powrót do zdrowia.

Słoweński skoczek wziął wydrukowanego Dawida Kubackiego na podium i zaczął rzewnie płakać. - Wzruszający moment i Anże Lanisek, 3. skoczek Pucharu Świata, wnoszący na podium Dawida Kubackiego. Anże, serca całej Polski biją teraz dla Ciebie – czytamy na profilu Eurosport Polska. Ten moment chwycił za serca wszystkich kibiców. Anże, dziękujemy!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze