sporo ich dzieli

Aż ciężko uwierzyć, ile lat różni Piotra Żyłę i Marcelinę Ziętek! Wiek dziewczyny polskiego skoczka wielu zszokuje

2022-12-26 14:10

Piotr Żyła od dłuższego czasu tworzy udany związek z Marceliną Ziętek, aktorką znaną przede wszystkim z roli Kai Jarosik w serialu "19+". Para zamieszkała razem i widać, że skoczek reprezentacji Polski jest szczęśliwy u boku swojej partnerki, chociaż nie są oni w tym samym wieku. Piotr Żyła, który niebawem skończy 36 lat jest zdecydowanie starszy od Marceliny Ziętek.

Kiedy w mediach zaczęły pojawiać się informacje o tym, że Piotr Żyła zaczął spotykać się z Marceliną Ziętek, wielu fanów polskiego skoczka mogło nie wierzyć w te doniesienia. Sama para z kolei nie chwaliła się publicznie swoim związkiem, co jednak zmieniło się po paru miesiącach. Od tamtej pory zarówno Piotr Żyłą, jak i aktorka znana z roli Kai Jarosik w serialu "19+" zaczęli publikować wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, na których widać jak razem spędzają czas. Niewielu fanów wie jednak, jaka różnica wieku jest między jednym z liderów reprezentacji Polski w skokach narciarskich, a jego partnerką Marceliną Ziętek. 

Piotra Żyłę i Marcelinę Ziętek dzieli parę ładnych lat różnicy. O tyle skoczek reprezentacji Polski jest starszy od swojej ukochanej

Internauci, którzy śledzą profile Marceliny Ziętek w mediach społecznościowych doskonale mogą zdawać sobie sprawę, że ukochana Piotra Żyły wciąż może cieszyć się swoją młodością i zostało jej jeszcze wiele czasu, zanim skończy 30 lat. Te lata polski skoczek ma już za sobą. W styczniu Piotr Żyła skończy bowiem 36 lat, a to oznacza, że pomiędzy nim i Marceliną Ziętek jest spora różnica. Sprawdźcie, ile lat dzieli polskiego skoczka i aktorkę, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Piotr Żyła osiągnie jeszcze jakiś sukces?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze