Adam Małysz

i

Autor: Cyfra Sport Adam Małysz

ważne przemyślenia

Aż nas ścisnęło w gardle po tym wyznaniu Adama Małysza. Chodzi o jego zdrowie, te słowa wybrzmiewają głośno

2023-12-03 11:56

Adam Małysz podczas swojej sportowej kariery oraz późniejszych obowiązków służbowych zebrał spory bagaż doświadczeń, który bez dwóch zdań zmienił jego obecne podejście do życia. "Orzeł z Wisły", który skończył 46 lat nie ukrywa, że dziś zupełnie inaczej patrzy na pewne kwestie, a jego słowa sprawiły, że aż nas ścisnęło w gardle. Z tym wyznaniem z pewnością zgodzi się wielu jego fanów.

Bez dwóch zdań Adam Małysz zalicza się do grona polskich sportowców, którzy mogą pochwalić się ogromną sympatią, a prezes Polskiego Związku Narciarskiego z pewnością dla wielu fanów jest dużym autorytetem ze względu na swój życiorys oraz osiągnięcia w skokach narciarskich. Idealnie świadczą o tym jego kolejne wypowiedzi przede wszystkim o polskich skoczkach i samej dyscyplinie. Wielu fanów Małysza może jednak nie zdawać sobie sprawy z tego, jak szybko płynie czas i że w niedzielę 3 grudnia "Orzeł z Wisły" skończył 46 lat. Chwilę przed tym dniem, w rozmowie, która ukazała się na portalu "redbull.com, Adam Małysz odniósł się do swojej metryki. 

Adam Małysz poruszył niezwykle ważną kwestię. Chodzi o jego zdrowie, musiał to powiedzieć głośno

Legendarny skoczek nie ukrywał bowiem, że dziś zupełnie inaczej podchodzi on do otaczającego go świata i zwrócił uwagę na istotną kwestię, jaką jest zdrowie. Z jego słowami z pewnością zgodzi się olbrzymia część jego fanów, którzy również przeżyli już sporo i zmienili swojego nastawienie życiowe. 

Aż nas ścisnęło w gardle po tym wyznaniu Adama Małysza. Poruszył piekielnie istotną kwestię, te słowa trafiają do celu

Ja już jestem w tym wieku, że najważniejsze jest dla mnie zdrowie! Tego życzę każdemu, ale i sobie. Jak zdrowie dopisuje, wszystko jesteśmy w stanie sobie wypracować, pozyskać i być szczęśliwym. - wyznał obecny prezes Polskiego Związku Narciarskiego ujawniając, jak obecnie podchodzi do swojego życia oraz tego, co dzieje się wokół.

QUIZ: Rozpoznasz polskie siatkarki? Tylko prawdziwi kibice odgadną wszystkie!

Pytanie 1 z 20
Zaczynamy od liderki reprezentacji Stefano Lavariniego. Siatkarka na zdjęciu to...
Joanna Wołosz
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze