Jednoznaczne komentarze

Cała prawda o wyglądzie 43-letniej Izabeli Małysz została obnażona. Żona Adama Małysza może się zawstydzić

2022-11-25 18:26

Izabela Małysz jest jedną z najpopularniejszych wybranek polskich sportowców w historii. Żona legendy skoków narciarskich znowu zaskoczyła fanów na Instagramie. Opublikowała kilka fotek z wyjazdu do Czech i tym samym rozpaliła dyskusję w sieci. Fani szybko zaczęli komentować, a niektórzy zauważyli szczegół, który zdradza całą prawdę o wyglądzie 43-latki. Takie wpisy potrafią zawstydzić!

Adam Małysz i Izabela Małysz od lat stanowią świetny duet. Wybranka serca prezesa PZN była dla niego wielkim wsparciem, gdy wracał po wyczerpujących zawodach w skokach narciarskich do domu. Po zakończeniu kariery zakochane małżeństwo ma wreszcie więcej czasu dla siebie i wspólnych pasji. Jedną z nich jest zdecydowanie podróżowanie. Małyszowie często publikują na Instagramie fotki ze wspólnych wojaży, a na jeden z ostatnich krótkich urlopów wybrali czeskie Karlowe Wary. Izabela Małysz podzieliła się na portalu społecznościowym kilkoma fotkami, ale zapewne sama nie spodziewała się takich komentarzy. 43-latka mogła naczytać się mnóstwa komplementów, które potrafią zawstydzić nie tylko kobiety.

Stefan Horngacher i jego podopieczni mają ogromnego pecha. Znaleźli się w fatalnej sytuacji przed zawodami w Ruce

Nowe zdjęcia Izabeli Małysz

Izabela Małysz dość regularnie publikuje kolejne wpisy na Instagramie. Wybranka serca "Orła z Wisły" dzieli się z fanami przemyśleniami i chwilami z życia prywatnego. Nic dziwnego, że na swoim profilu zgromadziła całkiem sporą grupę obserwujących. Niektórzy z nich nie przepuszczają okazji, by skomplementować wygląd żony Adama Małysza. Tak było w przypadku wspomnianych kilku fotek z Czech. Jedna z obserwujących zwróciła uwagę, że choć mijają lata, to Izabela Małysz wciąż jest niezwykle atrakcyjną kobietą.

Ewa Bilan-Stoch musiała się tym pochwalić! Nie mogła się powstrzymać, takich rzeczy nie widuje się codziennie

Komentarze pod zdjęciem Izabeli Małysz

i

Autor: Instagram Komentarze pod zdjęciem Izabeli Małysz

Lawina komplementów dla Izabeli Małysz

W komentarzu możemy przeczytać bardzo miłe słowa, które odnoszą się do wyglądu, ale nie tylko. "Zawsze byłaś ładną kobietą ,ale z wiekiem piękniejesz. Adam musi być bardzo dumny mając tak piękną i inteligentną żonę" - napisała wyraźnie urzeczona fanka. Już po lekturze takich słów adresat może się zarumienić. Tym bardziej, że wspomniana obserwująca nie była jedyną komplementującą. "To prawda, Pani Iza jest śliczna" - czytamy w kolejnej opinii. Widać wyraźnie, że prawdziwy społeczny odbiór żony Małysza jest niezwykle ciepły i trudno się temu dziwić!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany