Chcieli zagiąć Stocha NIEWYGODNYM pytaniem o Horngachera! Doleżal będzie miał wielki żal?

2020-11-18 7:24 mso
Kamil Stoch
Autor: Cyfra Sport Kamil Stoch

Ostatnie chwile dzielą nas od startu nowego sezonu Pucharu Świata. Najlepsi skoczkowie globu kolejny raz powalczą o Kryształową Kulę podczas zimowej gorączki, którą śledzić będą miliony fanów. Przed rozpoczęciem inauguracyjnych zmagań w Wiśle (21-22.11), Kamil Stoch odpowiedział na część pytań kibiców. Jedno z nich było niewygodne. Lider kadry odpowiadał na pytanie o Horngachera i Doleżala. Aktualny szkoleniowiec reprezentacji "Orłów" może się uśmiechnąć?

Przed Kamilem Stochem i resztą polskiej kadry bardzo trudny i męczący sezon Pucharu Świata. Oprócz rywalizacji w corocznych seriach i turniejach, zawodników czekają podwójne mistrzostwa świata. Jedne, w lotach narciarskich w Planicy, zostały przeniesione z powodu pandemii koronawirusa na nowy termin. Harmonogram prawdopodobnie jeszcze nigdy nie był aż tak napięty. Zawodnicy muszą się skupić na startach, choć mają też sporo czasu dla fanów.

Horngacher wyciągnął TAJNĄ BROŃ na Polaków. To będzie ich prawdziwa ZMORA?! Wielkie zapowiedzi

Zobacz też zdjęcia Kamila Stocha sprzed... piętnastu lat! Ale się zmienił!

Lider polskiej kadry odpowiedział na część pytań kibiców. Jedno z nich dotyczyło porównania Doleżala i Horngachera i tego, z którym z nich wolałby współpracować. Stoch pokazał niesamowite umiejętności dyplomatyczne. Kilka miłych słów posłał pod adresem obecnego i byłego szkoleniowca. Z pewnością na twarzy jednego i drugiego zagości duży uśmiech po tak miłych słowach. Choć z pewnością, Doleżal wolałby także o sobie usłyszeć, że jest wybitnym trenerem. Mimo młodego wieku, już udało mu się wiele osiągnąć.

- Nie powiedziałbym, że wolałbym z kimś pracować. Obaj są świetnymi trenerami. Stefan jest wybitnym szkoleniowcem, Michał jest młodym trenerem. Uważam, że przyszłość jest przed nim. Musi zebrać jeszcze dużo doświadczenia, ale póki co wszystko jest lepiej niż okej - mówił podczas transmisji.

KOLOSALNA zmiana w życiu Adama Małysza. Częstuje żonę i córkę BOMBAMI [ZDJĘCIA]

Kamil Stoch to jedna z gwiazd polskich skoków. Na swoim koncie ma już najważniejsze trofea we wszystkich zmaganiach. To trzykrotny mistrz olimpijski i podwójny mistrz świata. Dwukrotnie zdobywał Kryształową Kulę za rywalizację w Pucharze Świata i tyle samo razy sięgał po triumf w Turnieju Czterech Skoczni.

Jan Tomaszewski bez litości: Brzęczek jest do zwolnienia! | Futbologia