Tak teraz wygląda Dawid Kubacki

i

Autor: Instagram

Piękne życzenia

Dawid Kubacki złożył fanom wzruszające życzenia na Wielkanoc. Piękne słowa o rodzinie!

2023-04-08 17:07

Dawid Kubacki przedwcześnie zakończył starty w sezonie 2022/2023 w Pucharze Świata w skokach narciarskich. Przez poważne kłopoty zdrowotne jego żony nie tylko końcówka sezonu była dla niego zupełnie inna. Także wielkanocne święta będą wyglądały dla niego inaczej. Na Instagramie złożył fanom życzenia świąteczne. I nie zapomniał o wzruszających słowach o rodzinie, które w obecnej sytuacji brzmią wyjątkowo.

Dawid Kubacki zmaga się z jednym z największych wyzwań w ciągu całego swojego życia. Jego żona Marta trafiła do szpitala z powodu poważnych problemów kardiologicznych. Skoczek nie wahał się ani chwili i porzucił marzenia o skończeniu sezonu Pucharu Świata w czołowej trójce, pokazując wszystkim, że najważniejsza dla niego jest oczywiście rodzina.

Tak będzie wyglądała Wielkanoc u Dawida Kubackiego. Poruszające słowa o żonie, to już niemal pewne

Dawid Kubacki złożył życzenia fanom na Wielkanoc. Wzruszające słowa

Te słowa Dawida Kubackiego z pewnością trafią do serc kibiców skoków narciarskich.

- Chciałbym wam życzyć zdrowych, spokojnych i mile spędzonych w rodzinnym gronie świąt wielkanocnych. Żebyście ten czas mogli wykorzystać na fajne relacje w rodzinie. Na to, żebyście mogli się wspólnie cieszyć i przede wszystkim radować z tego, co jest. Wesołych świąt - powiedział Dawid Kubacki w nagraniu opublikowanym na profilu Polskiego Związku Narciarskiego na Instagramie.

- "Radować się z tego, co jest" — piękne słowa, piękne życzenia prosto od Dawida Kubackiego. W ten szczególny dzień wysyłamy je do was wszystkich. Wszystkiego, co najlepsze - dodało od siebie PZN w opisie wideo.

Kamil Stoch w końcu zdecydował się to przyznać. Kibice na pewno zwrócą uwagę na wypowiedź mistrza, przyszedł czas na zmiany?

Jaki jest stan zdrowia żony Dawida Kubackiego?

Stan zdrowia Marty Kubackiej powoli się stabilizuje i poprawia. Dawid Kubacki opowiedział o tym w rozmowie z dziennikarzami SportoweFakty.wp.pl.

– Biorąc pod uwagę to, przez co przeszła, teraz jej stan jest obiecujący. Przed nami jeszcze spory kawałek drogi, ale lekarze wykonali ogromną pracę, żeby pomóc Marcie i teraz mówią, że parametry pracy jej serca w krótkim czasie bardzo szybko się poprawiły - mówił Kubacki.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze