Adam Małysz

i

Autor: ART SERVICE Adam Małysz

tak było naprawdę

Dopiero po latach Adam Małysz opowiedział, jak radził sobie z popularnością i "Małyszomanią"! Wymyślił genialny sposób

2023-01-01 15:50

W historii polskiego sportu przewinęło się wielu zawodników, którzy zasługują na miano największych gwiazd i legend. Do tego grona oczywiście zalicza się również Adam Małysz, który swego czasu uchodził również na najpopularniejszego polskiego sportowca. Pod dom "Orła z Wisły" przyjeżdżały nawet autobusy fanów. Po latach prezes Polskiego Związku Narciarskiego miał okazję powiedzieć, jak radził sobie i dalej radzi z wielką popularnością.

Trudno wyobrazić sobie polskiego kibica sportu, który nie wiedziałby kim jest Adam Małysz. Obecny prezes Polskiego Związku Narciarskiego jest jednym z największych polskich sportowców w historii, o czym miał okazję przekonać się na własnej skórze. W czasie "Małyszomanii", która ogarnęła cały kraj w najlepszych czasach kariery "Orła z Wisly", pod dom Adama Małysza potrafiły podjeżdżać autobusy wypchane kibicami, którzy chcieli zobaczyć jak mieszka ich idol. Po latach były skoczek opowiedział, jak sobie z tym wszystkim radził. 

Tak Adam Małysz radził sobie z popularnością. Dopiero po latach "Orzeł z Wisły" opowiedział, jaki znalazł sposób

Podczas 71. Turnieju Czterech Skoczni, tuż przed zakończeniem roku Adam Małysz gościł w programie "Fakty po Faktach", gdzie opowiedział m.in. o tym, jakie relacje na początku pracy z Thomasem Tchurnbichlerem mieli polscy skoczkowie, a ponadto miał okazję powiedzieć, jak podchodził i dalej podchodzi do swojej ogromnej popularności. Wymyślił genialny sposób na to, jak podchodzić do kibiców.  

Dopiero po latach Adam Małysz opowiedział, jak radził sobie z popularnością i "Małyszomanią"! Wymyślił genialny sposób

- Nie powiem, że to jest łatwe. Doskonale wiesz, że ciężko ci się poruszać, szczególnie kiedy masz już rodzinę. Myślę, że przede wszystkim trzeba być sobą. Każdy z nas jest inny i inaczej do takich rzeczy podchodzi. Wiele osób pewnie zachowałoby się inaczej, niż ja. Ja już w pewnym momencie podchodziłem do tego z humorem. Czasem to było uciążliwe, ale nie chciałem się denerwować. Jak ktoś podchodził, że chce zdjęcie to ja jemu robiłem i oddawałem aparat. - powiedział "Orzeł z Wisły" na antenie "TVN24" opowiadając, co przechodził w czasach, kiedy fani oblegali go niemalże na każdym kroku.

Zobaczcie, jak w przeszłości wyglądał Adam Małysz, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Dawid Kubacki wygra Turniej Czterech Skoczni 2022/23?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze