Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: Instagram/ ewabilanstoch Ewa Bilan-Stoch

szczere wyznanie

Ewa Bilan-Stoch opowiedziała historię z dzieciństwa. Żona Kamila Stocha przypomniała trudne chwile, to miało wpływ na jej życie

2023-01-10 14:06

Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch od lat tworzą szczęśliwą parę, która jest uwielbiana przez kibiców skoków narciarskich. Fani doceniają, że oboje starają się unikać kontrowersji, które często są przez innych wykorzystywane do zyskania rozgłodu. Żona Kamila Stocha jest nie tylko najwierniejszą fanką swojego męża, ale razem z nim prowadzi firmę Kamiland. Teraz postanowiła podzielić się historią ze swojego dzieciństwa, która miała wpływ na jej dalsze życie.

Ewa Bilan-Stoch nie stara się za wszelką cenę zdobywać rozpoznawalności wśród polskich kibiców. Wspiera ona przede wszystkim swojego męża w startach w Pucharze Świata i innych największych imprezach, a oprócz tego zajmuje się ich wspólnymi przedsięwzięciami, jak sklep z czapkami czy obozy sportowe dla młodzieży. Żona Kamila Stocha rzadko korzysta z mediów społecznościowych i na swój profil na Instagramie nie publikuje zbyt wielu treści. Teraz jednak postanowiła podzielić się jedną z historii ze swojego dzieciństwa, która wpłynęła na... projekt jednej z czapek sprzedawanych w ich sklepie!

Ewa Bilan-Stoch dzieli się się historią z dzieciństwa. Ukrywała jedną rzecz

Żona Kamila Stocha, jak wspomnieliśmy, nie korzysta na co dzień z mediów społecznościowych, co też nie oznacza, że zupełnie jest tam nieaktywna. Tym razem w swojej relacji na Instagramie postanowiła podzielić się niecodzienną historią z dzieciństwa, która jest inspiracją do stworzenia jednej z czapek, które można kupić w sklepie Kamiland.

 – Dziś podzielę się historią powstania tej czapki. Jako dziecko uwielbiałam kolorowanki, a dzieckiem byłam w czasach, kiedy człowiek cieszył się ze wszystkiego, bo nie wszystko było – zaczęła Ewa Bilan-Stoch – w przedszkolu mieliśmy mnóstwo kredek, ale tylko pojedyncze w unikatowych, pastelowych kolorach. Najmniejsza była błękitna i tak się bałam, że się skończy, że chowałam ją przed innymi dziećmi, żeby jej nie używały. Kolory z jakich skomponowałam czapkę, to kolory tych najpiękniejszych kredek z mojego przedszkola. Tylko tak mogę się nimi podzielić po latach. Dodałam szary, żeby nie było za słodko – wyjaśniła żona Kamila Stocha. Dodała też, że większość stworzonych przez nią czapek ma za sobą jakąś historię.

Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: Instagram / Ewa Bilan-Stoch Ewa Bilan-Stoch
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze